طرح‌ها و مدل‌های متنوع لباس عروس: لباس عروس پوشیده انتخاب ایده‌آل بانوی ایرانی

لباس عروس پوشیده انتخاب ایده‌آل بانوی ایرانی. برخی از خانم‌ها برای مراسم ازدواج خود ترجیح می‌دهند لباس عروسِ پوشیده و راحت تنشان باشد که البته، انتخاب ایده‎آلی برای یک بانوی ایرانی‌ست. شاید شما هم دوست داشته باشید برای جشن عروسی‌تان لباستان پوشیده باشد تا از هر لحاظ در آن احساس راحتی داشته باشید. برخی دیگر دوست دارند مراسمشان مختلط باشد، پس به‌دنبال مدل‌های پوشیدۀ لباس عروس هستند. برخی هم دوست دارند عکس‌هایی که در آتلیه و باغ می‌اندازند را در سایز‌های بزرگ در اتاق پذیرایی‌شان نصب کنند و خاطرات شیرین آن روز همیشه مقابل چشمانشان باشد. پس به‌دنبال لباس عروسی هستند که تنخور راحت و پوشیده‌ای داشته باشد.

لباس عروس پوشیده یک مدل شیک و جذاب

شاید بعضی‌ها تصور کنند که لباس عروسِ پوشیده، آن زیبایی و شکوهی که باید داشته باشد را ندارد و تنها مدل‌های دکلته و دانتل هستند که عروس را تماشایی می‌کنند. اما این تصور اشتباهی‌ست. طراحان لباس عروس برای اینکه پاسخگوی هر نیاز و سلیقه‌ای باشند تمرکز فراوانی در طراحی لباس عروس‌ پوشیده داشته‌اند، طوری که شاید زیباتر از دیگر مدل‌های لباس عروس هم باشد. پارچه‌هایی که برای دوخت این مدل لباس عروس استفاده می‌شود همانند تنوع سایر مدل‌هاست و ممکن است از ترکیب چند جنس پارچه هم دوخته شود.

بعضی از عروس‌خانم‌ها به این دلیل که مراسمشان مختلط است، برای اینکه راحت باشند به‌دنبال مدلی پوشیده هستند. مدل‌هایی که در ادامه می‌بینید انتخاب‌های شایسته‌ای برای شما خواهند بود.

مدل یقه لباس عروس‌های پوشیده هم دارای تنوع بسیاری‌ست. در برخی مدل‌ها از پارچه ساتن و دانتل تا بالای سینه استفاده شده است و برای پوشاندن بالای سینه پارچه توری به‌صورت یقه‌اسکی یا یقه گرد دوخته می‌شود.

مدل پایین لباس عروس هیچ منافاتی با پوشیده‌بودنش ندارد، مگر مدل لباس عروس کوتاه که قطعاً شخصی که به‌دنبال پوشیده‌بودن لباس عروس است، به‌سراغ این مدل‌ها نمی‌رود. مدل پایین‌تنه می‌تواند ماهی، ماکسی، پفی و دنباله‌دار باشد.

روزچین

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.