میکاپ و زیبایی ناخن: فیلم آموزش مانیکور در خانه برای داشتنِ ناخن‌هایی زیبا

میکاپ؛ آموزش مانیکور در خانه برای داشتنِ ناخن‌هایی زیبا. بهتر است هر خانمی نحوۀ انجام مانیکور در خانه را بداند تا از مراجعه به سالن‌های زیبایی و مانیکورکار رها شود. برای زیبابودن دست‌ها باید ناخن‌های سالم و مرتب و زیبا داشت و برای داشتن ناخن‌هایی منظم باید هر چندمدت یک بار آن‌ها را با کمک تکنیک مانیکور شکل داد و مرتب کرد. در این مقاله از روزچین، آموزش ویدئویی نحوۀ مانیکور در خانه را خواهید آموخت.

در این بخش با نحوه انجام مانیکور در خانه آشنا خواهید شد. بهتر است از قبل یک سِت مناسب مانیکور را تهیه کنید.

آموزش گام‌به‌گام مانیکور ناخن‌ها در منزل

در ابتدا اگر لاکی روی ناخن دارید پاک کنید و دست‌هایتان را در ظرفی با آب ولرم به‌مدت سی ثانیه نگه دارید. درون ظرف کمی شامپو و یا مایع دستشویی بریزید. اگر ناخن‌هایتان نامرتب است آن‌ها را کوتاه و مرتب کنید. دست‌هایتان را با حوله خشک کنید. حالا زمان لایه‌برداری پوست‌های مرده اطراف ناخن است. به‌آرامی و بادقت پوست‌ها را بگیرید. این کار را خیلی عمیق انجام ندهید که دور ناخن‌هایتان زخم نشود. در صورت اشتباه انجام‌دادن لایه‌برداری، میکروب‌ها از طریق همین زخم‌ها نفوذ می‌کنند. بعد از پایان لایه‌برداری دست‌ها باید تمیز و خشک شوند. ناخن‌ها و گوشه‌های آن‌ها را با ناخن‌گیر و سوهان ناخن‌ شکل دهید.

با نرم‌کننده‌ای مناسب دست‌ها و ناخن‌ها را ماساژ دهید. در مرحله آخر می‌توانید از پولیش ناخن برای براق‌شدن آن استفاده کنید. برای محکم‌شدن ناخن بهتر است از یک لایه لاک روی ناخن‌ها استفاده کنید. برای خشک‌شدن لاک هرگز از سشوار استفاده نکنید، زیرا ناخن‌ها را لایه‌لایه می‌کند. بهتر است برای این کار از فن استفاده کنید، البته اگر ناخن‌ها زیادی به فن نزدیک شوند زیر ناخن‌هایتان حباب شکل می‌گیرد.

روزچین

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.