با رعایت این نکات بهترین و مناسب‌ترین مانتو را خریداری کنید

با رعایت این نکات بهترین و مناسب‌ترین مانتو را خریداری کنید. راهنمای خرید؛ با رعایت این نکات بهترین مانتو را بخرید. خانم‌ها همیشه به‌دنبال خریدن بهترین مانتو برای خود هستند. از‌این‌رو برای یافتن مانتوی مورد‌نظرشان معمولاً از جست‌و‌جو در هر سایت و مجله و فروشگاهی کوتاهی نمی‌کنند. اما قبل از اینکه اقدام به انتخاب مانتوی موردنظرتان کنید باید یک سری نکات کلیدی را بدانید؛ نکاتی در مورد خودتان و اینکه چه مدل مانتویی مناسب شماست. در این بخش از راهنمای خرید، شما را با نکات کاربردی که قبل از خریدن مانتو باید بدانید آشنا می‌کنیم.

بهترین مانتو برای شما بانوی ایرانی کدام است؟!

طراحان مانتو بر این باورند که بهترین مانتو برای هر شخص با‌توجه‌به اندام و رنگ پوست او می‌تواند متفاوت باشد و قطعاً یک مانتوی ایده‌آل، برای همه مناسب نیست و ایده‌آل هر شخص متفاوت است. با‌توجه‌به اینکه هر چیزی اصولی دارد، خرید مانتو هم اصول مختص به خود را دارد. اصول مُد و زیبایی به ما می‌گوید لباسی را انتخاب کنید که برای شما مناسب باشد و شما را بهتر نشان دهد، نقاط ضعف اندام شما را بپوشاند و چهرۀ شما را جذاب‌تر کند.

انتخاب بهترین مانتو با‌توجه‌به اندام

با‌توجه‌به قد و فیزیک، انتخاب‌های متفاوتی برای هر شخص وجود دارد: برای اشخاصی که قد کوتاهی دارند خریدن مانتوی کوتاه توصیه نمی‌شود. مانتوهای کوتاه برای افرادی که قد کشیده‌ای دارند مناسب است. خانم‌های ریزجثه بهتر است به‌دنبال مانتویی باشند که آنان را پُرتر نشان دهد؛ مانتوهای پیلی‌دار و فون و چین‌دار این خاصیت را دارند و برای لاغراندام‌ها بهترین گزینه هستند. در نقطۀ مقابل، افرادی هستند که اضافه‌وزن دارند و ظاهرشان چاق است. این‌ها باید مانتویی بپوشند که مدل راسته بوده و طرح‌های عمودی و قدی تا زیر زانو داشته باشد؛ مانتوهایی با رنگ تیره مناسب این افراد است.

انتخاب بهترین مانتو با‌توجه‌به رنگ پوست

خرید مانتو با رنگ دلخواه کاملاً به سلیقۀ یک فرد بستگی دارد. اما اگر شما با در‌نظر‌گرفتن رنگ پوستتان به‌سراغ خرید مانتو بروید، قطعاً خرید شایسته‌تری خواهید داشت؛ مانتویی که شما را زیباتر نشان می‌دهد. برای افرادی که رنگ پوستشان تیره است بهترین رنگ‌ها می‌تواند صورتی، آبی روشن، طوسی، لیمویی، سفید و خاکی باشد. این افراد نباید به‌سراغ رنگ‌های گرم و تیره بروند. برای اشخاصی که رنگ پوستشان روشن است گزینه‌های بیشتری می‌توان درنظر گرفت. یشمی، آبی تیره، قرمز و قهوه‌ای از جمله رنگ‌هایی هستند که به این افراد توصیه می‌شود. برای اشخاصی که رنگ پوستشان گندمی‌ست محدودیتی در انتخاب رنگ وجود ندارد.

روزچین

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.