رونمایی از ماکت هواپیمای اختصاصی تیم فوتبال ایران

رونمایی از ماکت هواپیمای اختصاصی تیم فوتبال ایران . ماکت هواپیمای اختصاصی تیم ملی فوتبال ایران، در بازی های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه منتشر شد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، امروز ۲۰ می با حضور برخی مقامات ایرانی ماکت هواپیمای اختصاصی تیم ملی فوتبال ایران در بازی های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه منتشر شد.

یم ملی فوتبال ایران در رقابتهای مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه توانست بصورت مقتدرانه و پیش از پایان این رقابتها و پس از تیم ملی فوتبال برزیل به عنوان تیم دوم به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه صعود کند. تیم ملی فوتبال ایران در گروه دوم این رقابت ها و در شهرهای سنت پترزبورگ، کازان و سارانسک به ترتیب با مراکش، اسپانیا و پرتغال دیدار خواهد کرد.
مسابقات جام جهانی فوتبال از روز ۱۴ ژوئن تا ۱۵ ژوئیه ۲۰۱۸ در ۱۲ استادیوم و در ۱۱ شهر روسیه از جمله مسکو، کالینین گراد، سن پترزبورگ، ولگاگراد، کازان، نیژنی نووگورود ، سامارا، سارانسک، روستوف، سوچی و یکاترینبورگ برگزار خواهد شد.

اکنون ماکت هواپیمای اختصاصی بازیکنان ملی فوتبال ایران با تصویری از پلنگ ایرانی بر روی آن به نمایش در آمده است و ملی پوشان با این هواپیما به روسیه سفر خواهند نمود.

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.