× بستن تبلیغات

فیلم: خواستگاری خلبان ایرانی از دختر فیلیپینی مورد علاقه‌اش در یک پرواز در داخل هواپیما!

فیلم: خواستگاری خلبان ایرانی از دختر فیلیپینی مورد علاقه‌اش در یک پرواز در داخل هواپیما! خواستگاری خلبان ایرانی در یک پرواز از دختر مورد علاقه اش + ویدئو. یک خلبان ایرانی داخلی از دختر مورد علاقه خود خواستگاری کرد.

به گزارش اسپوتنیک، “مهرداد امیرکمالی” خلبان ایرانی است که در خطوط هوایی “فیلیپین” کار میکند. کاپیتان هواپیمای “سبو پاسیفیک” فیلیپین، یکی از پروازهای داخلی فیلیپین از دختر مورد علاقه خود خواستگاری کرد.

این خلبان در بلندگوی هواپیما در حضور همه اعلام کرد که می‌خواهد همراه این دختر برای همیشه قدم بزند و برای همیشه با او و در کنار او بماند. پس از آن به داخل سالن هواپیما آمد و روبروی این دختر زانو زد و حلقه خود را به او اهدا کرد. این صحنه توسط مسافرین پرواز با تشویق و هیجان خوبی روبرو شد.

بسیاری از کاربران با استقبال از این صحنه عاطفی و رومانتیک، آرزوی خوشبختی برای این زوج کردند. عده ای دیگر از کاربران با نگاه طنز گونه عنوان کردند که خلبان فرمان هواپیما را رها کرده و به دنبال دختر مورد علاقه خود رفته است. عده ای دیگر از کاربران با نگاه طنزگونه عنوان کردند که این خلبان میدانست کجا از دختر مورد علاقه خود خواستگاری کند چرا که او هیچ راه فراری نداشت و نمی‌توانست جواب منفی دهد، بنابراین خواسته را پذیرفت.

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.