طرح‌های خاص ناخن خانم‌ها: طراحی ناخن با استایل و سبک کلاسیک

طرح‌های خاص ناخن خانم‌ها: طراحی ناخن با استایل و سبک کلاسیک. طراحی ناخن و در کل لاک‌زدن، یکی از علاقه‌مندی‌های دخترانه است که از کودکی تا میانسالی از آن استقبال می‌کنند. خانم‌ها مدل طراحی ناخن و رنگ لاک را باتوجه‌به مکان و استایلشان انتخاب می‌کنند. مدل کلاسیک به این دلیل که برای استایل روزمره مناسب‌تر است، نسبت به سایر مدل‌ها پُر‌طرفدارتر بوده و افراد به‌دنبال تنوع و طرح‌های جدید این سبک برای استایل کژوال خود هستند. فرنچ ناخن معمولاً در سالن‌های آرایشی توسط مانیکور‌کار انجام می‌شود.

طراحی کلاسیک ناخن، کامل‌کنندۀ خوش‌تیپی شما

قبل از اینکه شروع به طراحی ناخن‌هایتان کنید لازم است نکاتی را برای داشتن ناخن‌هایی زیبا و سالم بدانید. لاک‌زدن شاید خیلی ساده به نظر برسد، اما در‌نهایت نتیجۀ کار نشان می‌دهد که شما چقدر در این کار حرفه‌ای هستید. ابتدا ناخن‌هایتان را با استفاده از سوهان مرتب کنید. سوهان را در یک جهت بکشید؛ یعنی حالت رفت‌ و برگشت نداشته باشد. بهتر است از سوهان اسفنجی برای این کار استفاده کنید. باتوجه‌به جنس ناخن خود میزان سختی سوهان را انتخاب کنید.

دست‌هایتان را تمیز و خشک کنید. برای زیر ناخن‌ باید از لاکِ پایه (base coat) استفاده کنید و یک لایه روی ناخن‌هایتان بکشید. این‌طور میزان ماندگاری لاکتان بیشتر می‌شود و سطح ناخنتان هم رنگ نمی‌گیرد. حدود ده دقیقه صبر کنید تا لاکِ پایه کاملاً خشک شود. حالا نوبتِ زدن لاک اصلی‌ست. این کار نیاز به دقت و تمرکز دارد، چون در صورت درست‌ لاک‌نزدن، نتیجۀ کار تمیز و حرفه‌ای نمی‌شود.

مدل‌های کلاسیک و ساده مناسب برای استایل کژوال

باتوجه‌به استایل خود، رنگ لاکتان را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید رنگ لاکتان با انواع استایل‌ها قابل سِت‌شدن باشد، بهتر است سراغ رنگ‌هایی مانند کِرِم، طوسی، سرمه‌ای، گُل‌بهی و… بروید. بهتر است از طرح‌های فانتزی برای استایل کژوال استفاده نکنید. برای رفتن به محل کار و دانشگاه طرح‌های ساده و کلاسیک مناسب‌تر هستند. یادتان باشد که هر چند وقت یک بار اجازه دهید ناخن‌هایتان تمیز و بدون لاک باشد تا اکسیژنِ لازم به آن برسد.

روزچین

مطالب مرتبط
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.