نمایش مجموعه لباس مجلسی (لباس شب) خاص و شیک زنانه

نمایش مجموعه لباس مجلسی (لباس شب) خاص و شیک زنانه. قطعاً برای چنین مراسمی باید لباس مجلسی خاص و شیکی به تن داشته باشید، طوری که لباستان نشان‌دهندۀ میزان نزدیکی شما به عروس و داماد باشد. خرید لباس مجلسی از جمله خریدهای دشوار یک خانم است. لباسی که رنگ و مدل آن مطابق با خواسته و میلشان باشد و از نظر قیمت هم بتوانند آن را تأمین کنند. معمولاً قیمت لباس‌های مجلسی شیک و متفاوت بالاست. حتماً نام برند برخی لباس‌های تُرک را شنیده‌اید که دقیقاً به خاطر برند بودنشان قیمتشان بسیار بالاست. البته از انصاف نگذریم پارچه، برش و دوخت این لباس‌ها به معنای واقعی معرکه است و وقتی لباسی از برندی مشهور را به تن می‌کنید متوجه تفاوت آن با کارهای ارزان‌قیمت و کپی آن می‌شوید.

اگر مدل لباسی حسابی چشمتان را گرفته و دوست دارید لباسی اینچنینی در مراسم تن کنید، به خیاط ماهر که در دوخت لباس مجلسی زنانه تبحر دارد مراجعه کرده و با تهیه پارچه مورد علاقه‌تان دوختش را سفارش دهید، گرچه قیمت پارچه‌های مرغوب هم نسبتاً بالاست و خیاط‌های ماهر هم دستمزد بالایی برای دوختشان می‌گیرند، مگر اینکه خیاط خاصی را دم‌دست داشته باشید و حسابی خوش به حالتان باشد.

برای آرایش صورت و مو دنبال مدل‌های عجیب و غریب نباشید، اگر لباستان پُر‌زرق‌و‌برق است موهایتان را ساده جمع کنید و آرایش لایت و ملایمی داشته باشید. کفش‌ مجلسی‌تان را با لباستان ست کنید تا جذاب‌تر و خوش‎تیپ‌تر شوید.

روزچین

مطالب مرتبط
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.