× بستن تبلیغات

لباس جدید تیم ملی برای جام جهانی و واکنش‌های کاربران در فضای مجازی + تصاویر

لباس جدید تیم ملی برای جام جهانی و واکنش‌های کاربران در فضای مجازی + تصاویر. سر و صدایی که ماجرای لباس تیم فوتبال ایران در فضای مجازی برپا کرد. کاربران شبکه های اجتماعی نسبت به حواشی انتخاب پیراهن تیم ملی واکنش نشان دادند.

به گزارش اسپوتنیک، پس از انتخاب لباس تیم ملی برای جام جهانی روسیه که آرم یوزپلنگ از روی آن حذف شده بود، بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی به آن واکنش نشان دادند. برای مثال در برنامه حالا خورشید که توسط “رضا رشیدپور” اجرا می شود، پیراهن تیم ملی با زیرپوش مقایسه شده و آن ها را یکی می دانند.

عده ای دیگر از کاربران پیرو زیرپوش خواندن لباس تیم ملی، تصاویری از یکی از شخصیت های کمدی ایرانی به نام آقا “ماشالله” منتشر کردند که پیراهن تیم ملی یا زیرپوش بر تن دارد.

البته بعضی از کاربران به انتقاد کاربران دیگر در مورد حذف طرح یوزپلنگ پاسخ دادند.

به گفته این دسته از کاربران، فیفا از ایران خواسته است تا هرگونه طرح اضافی را از روی پیراهن تیم ملی حذف کند و ایران نیز مجبور شده است تا طرح یوزپلنگ ایرانی را از روی پیراهن حذف کند و آن بسیار ساده به نظر برسد.

با نگاه کلی به نظرات کاربران، متوجه میشویم که به عقیده بسیاری از کاربران برای پیراهن تیم ملی طراحی لباس انجام نشده و وقتی برای آن گذاشته نشده است، چرا که بسیار ساده و معمولی است.

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.