بیماری افراد مشهور: سلبریتی هایی که از بیماری های سختی نجات پیدا کردند

سلبریتی هایی که از بیماری های سختی نجات پیدا کردند. مخفی نگه داشتن اسرار زندگی افراد مشهور کمی سخت است به همین دلیل مردم حتی از بیماری های آن ها نیز اطلاعات دارند. سلبریتی ها هم مثل من و شما بیمار می شوند. برخی از آن ها برای این که طرفداران خود را ناامید نکنند با بیماری خود مبارزه و دوباره به صحنه باز می گردند.

بیماری افراد مشهور

آنجلینا جولی

این بازیگر معروف برنده جایزه آکادمی چندین سال گذشته طرفدارانش را با برملا کردن این واقعیت که جراحی ماستکتومی پیشگیرانه داشته است غافلگیر کرد. آنجلینا سرطان نداشت اما به دلیل این که خانواده اش دارای ژن BRCA بودند احتمال ابتلا به سرطان سینه در او زیاد بود. او بلافاصله بعد از جراحی تخمدان عمل ماستکتومی انجام داد. اکنون آنجلینا از سرطان کاملا در امان نیست اما احتمال مرگ در اثر سرطان کم است.

سارا هایلند

سارا هایلند یکی از بازیگران سریال خانواده مدرن است که زمانی که با بیماری دیسپلازی کلیه دست و پنجه نرم می کرد در مسیر شهرتش در سینمای هالیوود با مشکل مواجه شد. خوشبختانه پس از یک جراحی پیوند کلیه از پدرش سلامت خود را دوباره به دست آورد.

سلنا گومز

سلنا گومز خواننده، بازیگر و ملکه اینستاگرام زمانی که بیماری کلیوی خود را فاش کرد از شهرتش چیزی کاسته نشد. یکی از دلایلی که باعث شد در سال ۲۰۱۵ از مرکز توجه مردم کناره گیری کند تشخیص بیماری اش بود. و اگر بهترین دوستش فرانسیا رائیسا یکی از کلیه های خود را به او اهدا نمی کرد وضعیت سلامتی سلنا از این بدتر می شد.

هلی بری

بیماری دیابت نوع ۲ هالی بری به قدری شدید بود که باعث شد در یکی از صحنه های فیلم زمین بخورد و با مراجعه به بیمارستان متوجه بیماری خود شود. او مجبور است به دلیل بیماری دیابت باقی عمرش را از انسولین استفاده کند.

کیم کارداشیان

کیم کارداشیان یکی دیگر از افراد معروفی است که با بیماری پوستی پسوریازیس دست و پنجه نرم می کند.

مایکل داگلاس

زندگی مایکل داگلاس بعد از تشخیص بیماری سرطان گلو در خطر بود اما بعد از دارو و درمان و جلسات شیمی درمانی در سال ۲۰۱۱ سرطان را شکست د اد.

هیو جکمن

سرطان پوست چندین بار به این بازیگر معروف حمله کرده است و در ششمین جراحی صورتش قسمتی از سلول های پوستی بینی او برداشته شد.

پاملا اندرسون

پاملا اندرسون اعلام کرده است که از همسر سابقش به دلیل این که از یک سوزن تاتو استفاده می کرده اند مبتلا به بیماری هپاتیت سی شده است. اما به نظر می رسد هم اکنون از این بیماری به طور کامل خلاص شده است.

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.