مروری بر چند شغل عجیب و شاید هم باور نکردنی!

مروری بر چند شغل عجیب و شاید هم باور نکردنی! به طور قطع باید پول برای هزینه کردن در اوقات فراغت داشته باشیم پس کار کردن لازمه زندگی است. شغل ها متفاوت هستند بعضی شغل ها کسل کننده اما بعضی از آن ها بسیار جالب و سرگرم کننده هستند حتی باورنکردنی مثل مواردی که در این مطلب معرفی کرده ام.

پر کننده صندلی در مراسم اهدای جوایز

این برنامه ها و مراسم مهم معمولا در تلویزیون نمایش داده می شود و صندلی های خالی در بین شرکت کنندگان برنامه زیاد جلوه خوبی ندارد. به همین دلیل تولیدکنندگان برنامه از این ترفند برای بی نقص بودن ظاهر کار استفاده کرده اند. به محض این که یکی از سلبریتی ها از روی صندلی خود به هر دلیلی بلند می شود پر کننده صندلی آماده است جای او را تا زمانی که برگردد پر کند. این شغل به هیچ مهارتی نیاز ندارد فقط باید صبر و تحمل داشت چون ممکن است مجبور باشید تمام روز روی پا بایستید.

تستر تشک

این افراد با تست کردن این محصولات و اطمینان از راحت بودن آن ها به تولید کننده ها در کیفیت محصولاتشان کمک می کنند. یکی از فروشگاه های بزرگ به نام جان لوئیس در انگلیس تسترهای متخصصی را استخدام کرده است که مسئولیت شان انتخاب تشک های با کیفیت است که این کار را با تست کردن آن ها انجام می دهند. به نظر آدم های خوش شانسی می رسند چون تمام روز استراحت می کنند و حقوق می گیرند.

پری دریایی

اگر از زندگی در زیر آب بیشتر لذت می برید و عاشق شخصیت کارتونی آریل هستید دنبال حرفه پری دریایی بروید. در این شغل باید لباس پری دریایی بپوشید و زیر آب برقصید و همراه با موجودات دریایی دیگر شنا کنید.

مجری برنامه های سفری

اگر آدم خوش عکسی هستید، به سفر علاقه دارید، اجتماعی هستید و از ارتباط برقرار کردن با مردم لذت می برید و شخصیت مثبتی دارید پس کوله بارتان را ببندید و مجری برنامه های سفری شوید. با این شغل هم تمام دنیا را می بینید هم به شهرت و درآمد بالایی می رسید.

برنامه ریز جشن

اگر به میهمانی علاقه زیادی دارید و نمی توانید زندگی بدون جشن و مراسم را تصور کنید از این علاقه و کمی هم توانایی و استعداد هنری خود یک منبع درآمد بسازید. البته این کار به مدارکی چون مدیریت، بازاریابی و یا ارتباطات نیاز دارد. اما تجربه و سابقه هم باعث می شود نیازی به این مدارک نداشته باشید.

نگهبان پاندا

این فرصت شغلی برای کسانی است که علاقه زیادی به حیوانات دارند. مسئولیت های این شغل این است که ۳۶۵ روز با خرس های پاندا بگذرانید و در غم و شادی شریک آن ها شوید. متقاضیان این شغل باید حداقل ۲۲ ساله باشند. اطلاعات کامل درباره خرس های پاندا داشته باشند و مهارت نویسندگی و عکاسی داشته باشند.

بدونیم

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.