نامه جمعی پیشکسوتان به وزیر ورزش در مورد استعفای خادم

نامه جمعی پیشکسوتان به وزیر ورزش درباره استعفای خادم. جمعی از پیشکسوتان ورزش در نامه ای به وزیر ورزش و جوانان خواستار مخالفت سلطانی فر با استعفای خادم شدند.

به گزارش ایسنا، پس از استعفای رسول خادم از سمت خود در ریاست فدراسیون کشتی امروز (شنبه) جمعی از پیشکسوتان ورزش در نامه‌ای خواستار مخالفت وزیر با استعفای خادم شدند.

شرح نامه این به شرح زیر است:

« مخالفت با استعفای خادم، تدبیر و امید را نشان داد ، رسول فرزند ایران است و کشتی را رها نمی کند. خادم فرزند برومند و سربلند ایران و مردم است ، خادم عاشق فرزندان این آب و خاک است و خود را وامدار آنها می‌داند و به همین سبب کشتی را رها نخواهد کرد و مردم از شادی افتخارات قهرمانان این رمز و بوم محروم نخواهند شد. انتظارمان از جنابعالی به عنوان وزیر آگاه و دلسوز دولت تدبیر و امید ادامه حمایت همیشگی و کامل از ورزش پر افتخار کشتی و مخالفت قاطعانه شما با استعفای خادم است که این نشانی از تدبیر و امید این دولت است. »

به گزار ش ایسنا، پس از استعفای خادم از سمت خود، محمدرضا داورزنی معاونت ورزش قهرمانی در گفت و گو با ایسنا اعلام کرد که وزارت ورزش با استعفای خادم مخالف است و باید با او صحبت کنند.

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.