ورود سرخابی‌ها به ورزشگاه و خوش‌آمدگویی برعکس به رئیس فیفا

ورود سرخابی‌ها به ورزشگاه و خوش‌آمدگویی برعکس به رئیس فیفا. بازیکنان تیم پرسپولیس و استقلال در ساعت ۱۴ وارد ورزشگاه آزادی شدند.

به گزارش ایسنا، در حالی که کمی بیش از یک ساعت به آغاز دیدار پرسپولیس و استقلال باقی مانده است در ساعت ۱۴ بازیکنان تیم پرسپولیس وارد ورزشگاه آزادی شده‌اند. همچنین پنج دقیقه بعد از ورود بازیکنان پرسپولیس به ورزشگاه، اتوبوس تیم فوتبال استقلال نیز وارد ورزشگاه آزادی شد.

سرمربی پرسپولیس با لباس این تیم وارد ورزشگاه شد و به ابراز احساسات هواداران سرخ پوش پایتخت واکنش نشان داد.

حامد حدادی ملی پوش بسکتبال ایران با حضور در اردوی آبی‌های پایتخت با مهدی رحمتی کاپیتان این تیم به خوش و بش پرداخت و عکس یادگاری گرفت.

بعد از ورود میگوئل کولی و جیری ساناک دو مربی خارجی استقلال به چمن ورزشگاه آزادی، این دو نفر به فیلم گرفتن از تماشاگران مشغول شدند و میلاد زکی‌پور بازیکن استقلال با گرفتن موبایل های آنها، از این دو نفر عکس گرفت.

هواداران پرسپولیس که روبروی جایگاه نشسته‌اند، از پارچه نوشته بزرگی رونمایی کردند که رویش به زبان انگلیسی نوشته شده بود، “اینفاتینیو خوش آمدی” اما این دسته از هواداران ابتدا پارچه را برعکس گرفته بودند و سپس جهت آن را دست کردند.

سید حسین حسینی، دروازه‌بان استقلال که با سه اخطاره شدن حضور در داربی ۸۶ را از دست داد، به ورزشگاه آمده و بازی را از نزدیک تماشا خواهد کرد.

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.