ارتباط انزوای اجتماعی و تنها زندگی کردن با افزایش خطر مرگ زودهنگام


و زندگی کردن با . نماگویا – در حالی که و اغلب هم معنی در نظر گرفته می‌شوند اما تفاوت‌های چشمگیری بین این دو وجود دارد. به مفهوم نداشتن با افراد دیگر است در حالی که حالتی است که فرد تصور می‌کند به لحاظ احساسی با دیگران ندارد.

متخصصان سلامت و بهداشت عمومی در آمریکا در یک مطالعه جدید مدعی شده‌اند که و می‌تواند به اندازه چاقی یا حتی بیشتر از آن کشنده‌ باشد.

به گزارش شفاآنلاین، چاقی به تهدیدی جدی برای سلامت عمومی تبدیل شده و طبق مطالعات بیش از یک‌سوم جمعیت بزرگسال در آمریکا به آن مبتلا هستند. اما نتایج یک مطالعه جدید نشان می‌دهد که و دو تهدید بزرگتر برای بهداشت عمومی هستند.

در این بررسی گروهی از متخصصان آمریکایی دریافتند و خطر را تا ۵۰ درصد افزایش می‌دهند.

در حالی که و اغلب هم معنی در نظر گرفته می‌شوند اما تفاوت‌های چشمگیری بین این دو وجود دارد. به مفهوم نداشتن با افراد دیگر است در حالی که حالتی است که فرد تصور می‌کند به لحاظ احساسی با دیگران ندارد.

مطالعه انجام شده روی بیش از ۲۰۰۰ فرد بزرگسال در آمریکا در سال ۲۰۱۶ نشان می‌دهد حدود ۷۲ درصد آنان در دوره‌ای از زندگی‌شان احساس داشته‌اند. از میان این افراد حدود ۳۱ درصد حداقل یک بار در هفته احساس داشته‌اند.

و با افت وضعیت سلامتی مرتبط است. همچنین بررسی‌ها نشان می‌دهد با بیماری آلزایمر مرتبط است. در حالی که نتایج مطالعات دیگر حاکی از با کاهش طول عمر مبتلایان به سرطان پستان است.

متخصصان آمریکایی در بررسی جدید خود به مطالعه بین ، و مرگ و میر پرداختند و متوجه شدند خطر (Early death) در بزرگسالانی که گسترده‌تری با دیگران دارند ۵۰ درصد کمتر است. همچنین ، و با مرتبط است.

به گزارش مدیکال نیوز تودی، به علاوه این متخصصان مدعی شدند که خطر ناشی از و به اندازه خطر مرگ ناشی از چاقی و دیگر مشکلات جسمی یا حتی بیشتر از آن است.

(Visited 10 times, 1 visits today)

مطالب مرتبط:
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.