کمک کورکومین موجود در زردچوبه به غلبه بر مقاومت بدن بیمار به شیمی درمانی


موجود در به بر به . نماگویا دارویی از موانع شایع در درمان سرطان پانکراس است هر چند مطالعات جدید نشان می‌هد ترکیب موجود در به بر به می‌کند.

بررسی‌ها حاکی از آن است که عصاره طبیعی می‌تواند در درمان سرطان پانکراس موثر باشد. به گزارش شفا آنلاین: مطالعات انجام شده در آمریکا نشان می‌دهد “” که عصاره طبیعی است می‌تواند همچون عامل پیوست به در درمان سرطان پانکراس موثر باشد.

دارویی از موانع شایع در درمان سرطان پانکراس است هر چند مطالعات جدید نشان می‌هد ترکیب موجود در به بر به می‌کند.

ترکیب فعال موجود در گیاهانی همچون است و نتایج مطالعات به تاثیر درمانی این ترکیب در درمان بیماری‌های مختلف از سرطان گرفته تا دیابت اشاره کرده‌اند.

نتایج مطالعات حاکیست که این ترکیب دارای خواص آنتی اکسیدانی، ضد التهابی و ضد سرطانی است؛ هر چند این ترکیب در صورتیکه به صورت خوراکی مصرف شود به سرعت مورد سوخت و ساز قرار می‌گیرد و از بدن دفع می‌شود و به همین دلیل لازم شد که مطالعات بیشتری برای آزمایش تاثیر درمانی آن به تنهایی یا در ترکیب با دیگر روش‌های درمانی مرسوم انجام شود.

بنابراین در بررسی جدید این شکاف مطالعاتی برطرف شد زیرا خواص در ترکیب با روش مورد آزمایش قرار گرفت.

متخصصان آمریکایی در مطالعه خود به واحد فرعی به نام گروه پروتئینی polycomb اشاره کردند که فاکتور کلیدی در حفظ سلول‌های بنیادی است. این پروتئین‌ها نقش کلیدی در متمایز کردن سلول‌های بنیادی ایفا می‌کنند و یک واحد فرعی از این گروه پروتئینی موسوم به E2H2 در تنظیم دارویی نقش دارد.

به گزارش مدیکال نیوزتودی، این متخصصان مشاهده کردند مجرای E2H2 را مسدود کرده و باعث می‌شود سلول‌ها بیشتر به پاسخ مثبت نشان دهند.

(Visited 8 times, 1 visits today)

مطالب مرتبط:
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.