بدن دختر آفریقایی، تکثیر ویروس اچ آی وی (HIV) را بدون کمک دارو متوقف کرد!


دختر آفریقایی، () را کرد! نماگویا – این دختر با بیماری به دنیا آمد و در سن دو ماهگی مصرف داروها برای مبارزه با این ویروس برای او آغاز شد. پزشکان آفریقای جنوبی متوجه واکنش دختربچه‌ای شده‌اند که ارگانیزمش با موفقیت با تولیدمثل ویروس (نقض ایمنی ) بدون درمان تکمیلی مقابله می‌کند.

به گزارش شفا آنلاین، مجله “لانست” در این باره منتشر کرد: این دختر با بیماری (AIDS) به دنیا آمد و در سن دو ماهگی مصرف داروها برای مبارزه با این ویروس برای او آغاز شد. پس از آن، او هیچ گونه داروی مخصوصی طی هشت سال استفاده نکرد اما تولیدمثل ویروس در خونش شده است.

“آوی ویولاری” از دانشگاه “ویتواترسراندا” در کنفرانس بین‌المللی در پاریس در این باره شرح داد. به گفته وی، مطالعه موارد این چنینی ممکن است به کشف روش مبارزه با این بیماری کمک کند.


وی افزود: به نظر من مصرف داروهای ضد ویروسی در سنین کم ممکن است ایمنی دختر را نسبت به ویروس(virus) قوی تر کرده و اکنون ما باید بدانیم که او با بیماران دیگر چه فرقی دارد.

به گزارش اسپوتنیک، ویولاری خاطر نشان کرد که این دختر در برنامه‌ای شرکت کرده که در چارچوب آن دانشمندان فرضیه توقف گسترش را بررسی می‌کنند. دانشمندان حدس می‌زنند که مصرف داروها در سنین کم به برای توقف کمک می‌کند.

(Visited 5 times, 1 visits today)

مطالب مرتبط:
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.