علت تپش قلب در هنگام خواب


. نماگویا به نقل از سلامتی، حالتی است که قلب شما ضربه های شدیدتری نسبت به حالت طبیعی دارد. این احساس با تغییر ضربان قلب ایجاد می شود.

هنگام

هنگام معمولا خطرناک نیست، اما باعث ناراحتی می شود. تپش قلبی که در طول شب رخ می دهد با روز متفاوت است. اگر به بیماری جدی مرتبط نباشد می توان آن را کنترل یا متوقف کرد.

آیا جای نگرانی دارد؟

به طور کلی، چیزی نگران کننده نیست. بسیاری از مردم به صورت منظم را تجربه می کنند، و در حالتی که ساختار قلب آنها طبیعی باشد این خوش خیم است. اگر برای اولین بار دارید و یا اگر نگران سلامتی قلب خود هستید بهتر است با پزشک خود مشورت کنید.

افرادی که درد قفسه سینه یا پشت درد، سرگیجه (در مقاله درمان خانگی سرگیجه و تهوع: ۱۰ روش، روش های خانگی درمان سرگیجه ذکر شده است)، تنگی نفس ، یا بی حسی را تجربه می کنند باید فورا به پزشک مراجعه کنند. زیرا این ها علائم حمله قلبی یا بیماری جدی دیگری است.

چه چیزی باعث در طول شب می شود؟

در اکثر موارد، افرادی که در طول شب دارند ریتم های متفاوتی در مقایسه با در طول روز ندارد. در شب، قابل توجه تر است زیرا صداها کمتر است و ذهن کمتر از ضربان قلب منحرف می شود.

افرادی روی پهلوی چپ خود می خوابند و یا به پشت می خوابند فشاری بر عصب واگ خود وارد می کنند. عصب واگ یک جزء مهم از سیستم عصبی پاراسمپاتیک است و تا حدی مسئول کنترل ضربان قلب شما است. هنگامی که فشار خارجی به عصب واگ اعمال می شود، جریان الکتریکی به عصب منتقل می شود. این جریان بی ضرر به طور موقت باعث آگاهی از ضربان قلب می شود.

به خوردن بیش از حد غذا قبل از رفتن به رختخواب، نوشیدن بیش از حد کافئین در اواخر روز، یا ورزش سنگین مرتبط است.

آیا می توان را کنترل کرد؟

اگر می خواهید ورزش کنید و یا دیر غذا می خورید، یا در اواخر روز کافئین می نوشید، سعی کنید ابتدا این عادت ها را تغییر دهید. بسیاری از مردم در طول روز استرس و اضطراب زیادی را تحمل می کنند. روش های تمدد اعصاب مانند تمرینات نفس عمیق را بیاموزید تا به خوابیدن راحت کمک کند.

اگر می بینید قادر نیستید حواس خود را از در طول شب پرت کنید بهتر است چیزی به اتاق خوابتان بیفزایید که باعث حواس پرتی شود. مثلا می توانید رادیو یا تلویزیون روشن کنید، کتاب بخوانید و یا با استفاده از یک دستگاه نویز سفید حواس خود را از ضربان قلب پرت کنید.

اگر تغییر عادات شب نیز به شما کمک نکرد و ادامه یافت برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد توقف خود به خواندن راهنمای جامع بپردازید.

مثل همیشه، اگر دکتر شما به شما اطمینان داد که قلبتان سالم است سعی کنید آرامش خود را حفظ کنید و به خود یادآوری کنید که به زودی خوب می شوید!

(Visited 8 times, 1 visits today)

مطالب مرتبط:
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.