چند مرتبه نزدیکی یا داشتن رابطه جنسی و سکس با همسر خود، طبیعی است؟


یا رابطه جنسی و سکس با همسر خود، است؟ نماگویا – تمایل جنسی افراد، ازدواج آن ها و زندگی روزمره افراد متفاوت است. از آنجا که عوامل زیادی در نقش بازی می کنند تعیین دفعالت کاری دشوار است. بسیاری از نظرسنجی های مختلف وجود دارد که آمارهای مختلفی را ارائه می دهند.

به گزارش شفاآنلاین، در اینجا برخی از یافته های آنها آمده است: مجله نیوزویک در نظرسنجی خود دریافت که زوج های متاهل ۶۸.۵ بار در سال و یا به طور متوسط بیش از یک بار در هفته دارند. این مجله همچنین دریافت که زوج های متاهل ۶.۹ برابر در هر سال بیشتر از کسانی که ازدواج نکرده اند دارند.

بر اساس یک مطالعه دانشگاه شیکاگو به نام “سازماندهی : اقدامات جنسی در ایالات متحده”، حدود ۳۲ درصد از زوج های متاهل دارای دو تا سه بار در هفته دارند، ۸۰ درصد از زوج های متاهل دارای چندین بار در ماه یا بیشتر، و ۴۷ درصد چند بار در ماه دارند.

در مطالعه ای دیگر که توسط دکتر دیوید شنارچ انجام شد بیش از ۲۰،۰۰۰ زوج مورد مطالعه قرار گرفتند و تنها ۲۶ درصد از زوج ها یک بار در هفته دارند و سایرین یک یا دو بار در ماه دارند.


تعداد خاصی برای جنسی در هفته وجود ندارد

– بنابراین، هر چند وقت زوج های متاهل می کنند؟ در واقع بسیاری از مطالعات نشان می دهد این مسئله بستگی به زوج دارد.

– تمایل جنسی افراد، ازدواج آن ها و زندگی روزمره افراد متفاوت است. از آنجا که عوامل زیادی در نقش بازی می کنند تعیین دفعالت کاری دشوار است. سوال بهتر این است که چه تعداد برای شما و همسرتان است؟

– اگر هر دوی شما از یک بار در هفته یا یک بار در ماه خوشحال هستید، مهم نیست که زوج های دیگر چه کار کنند. اما اگر یک نفر یا هر دوی شما خوشحال نباشید، باید در خصوص آن حرف بزنید. در اکثر زوج ها، یک نفر همیشه تمایل جنسی بیشتری دارد.

چند بار شما را خوشحال می کند؟

– یک مطالعه جالب به شادی مرتبط با میزان (sex) پرداخته است. در حالی که ممکن است به نظر برسد هر چقدر بیشتر باشد بهتر است اما در برخی مواقع میزان خوشحالی کاهش یافته است. این مطالعه توسط انجمن
به طور کلی بیشتر باعث افزایش شادی می شود، اما لازم نیست به صورت روزانه باشد. بیش از یک بار هفته باعث افزایش خوشحالی نمی شود.

– البته اجازه ندهید این گفته بهانه ای برای کاهش باشد؛ شاید شما و همسرتان دوست داشته باشید بیشتر یا کمتر داشته باشید. مهم این است که ببینید چه حالتی برای شما مناسب است و مطابق شرایط خودتان تصمیم بگیرید. می تواند باعث آرامش و کاهش استرس شود و می تواند باعث زن و شوهر شود. بنابراین اگر هر دوی شما جنسی بیشتری می خواهید به کارتان ادامه دهید.

تمایل کم به جنسی و عوامل دیگر

– متأسفانه، بسیاری از مردم و حتی زن و شوهر هیچ میل جنسی ندارند و یا چیز دیگری باعث مهار میل جنسی آن ها می شود. به گفته مجله نیوزویک، ۱۵-۲۰ درصد از زوج ها در ازدواج “بدون ” هستند که معادل ده بار در سال است. نظرسنجی های دیگر نشان می دهد که حدود ۲ درصد از زوج ها به هیچ عنوان ندارند. البته، دلایل بیان نشدند – ممکن است نداشتن جنسی به دلایل مختلف باشد که کمبود میل جنسی یکی از آن ها است.

– میل جنسی کم ممکن است برای هر دو جنس اتفاق بیفتد، هرچند در زنان بیشتر گزارش می شود. طبق گفته های ایالات متحده آمریکا، ۲۰ تا ۳۰ درصد مردان دارای اختلال جنسی و یا عدم تمایل جنسی هستند و ۳۰ تا ۵۰ درصد از زنان در معرض کمبود یا عدم هستند. محققان می گویند هر چقدر بیشتر داشته باشید بیشتر به آن تمایل دارید.

– میل جنسی چیز جالبی است. به نظر می رسد بعضی از افراد با میل جنسی بالا یا پایین متولد می شوند، اما عوامل دیگری نیز وجود دارد که می تواند بر آن تاثیر بگذارد. چگونگی پیشروی رابطه شما می تواند تاثیر گذارد باشد، اما سوء استفاده جنسی مربوط به گذشته و یا مسائل دیگر جنسی نیز می تواند تاثیرگذار باشد.

چگونه می توان تعداد جنسی را افزایش داد؟

– اگر به این فکر می کنید که دیگران چقدر دارند به این معنی است که شما در جنسی آنچه می خواهید را ندارید. این حالت برای همه ما اتفاق می افتد. زمانی که استرس داریم، فرزند جدید داریم و یا دچار بیماری شده ایم. در این زمان ها به طور موقت دچاراین حالت می شویم.

– اما اگر شما و همسرتان مدتی طولانی نداشتید بهتر است با یک متخصص صحبت کنید. متخصص به شما کمک می کند ریشه مشکل را دریابید.

– فراتر از درمان، کتابهای زیادی درباره و ازدواج وجود دارد که به شما و همسرتان کمک می کند. اگر می خواهید همه چیز درست شود یک برنامه خوش گذرانی برای آخر هفته ترتیب دهید.

کیفیت در مقابل کمیت جنسی

– یکی از چیزهایی که باید در نظر بگیریم، کیفیت و تعداد جنسی است. اگر هر دوی شما عاشق هستید، عالی است! بسیاری از محققان توصیه می کنند به برنامه ریزی بپردازید.

– اگر کیفیت نزدیکی شما کم باشد، باعث کاهش تعداد آن می شود. در یک ازدواج، نزدیکی کراواتی است که باعث اتصال می شود. اگر احساس ضعف جنسی دارید، سعی کنید دلیل احساسات منفی در مورد ازدواج، یا خودتان را متوجه شوید. هنگامی که مشکل را بفهمید می توانید آن را برطرف کنید. بازی سرزنش را متوقف کنید و کارهای بهتر انجام دهید. همچنین در نظر داشته باشید یک متخصص میتواند به شما کمک کند تا وضعیت خود را بهبود دهید.

– آمار زیادی وجود دارد که تعداد دفعات نزدیکی را مشخص می کند. اما تعداد و خاصی وجود ندارد. در واقع تعداد نزدیکی در زوج های مختلف متفاوت است.

(Visited 51 times, 1 visits today)

مطالب مرتبط:
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.