دوچرخه سواری و تورم لبه های بیرونی و داخلی اندام تناسلی، آسیب دیدن واژن و مشکلات مثانه در زنان


و و ، و در زنان. نماگویا – متخصصان زنان می گویند فشاری که وارد می کند می تواند منجر به و ، و شود.


همیشه به ما گفته اند که خوب است و می تواند آسان تر از دویدن، مفاصل را درگیر کند. اما زنان باید به این فعالیت با تردید نگاه کنند زیرا می تواند خطر عفونت های مشکل ساز را فراهم کند و بر زندگی جنسی آنها اثر منفی بگذارد.

به گزارش شفا آنلاین: متخصصان زنان می گویند فشاری که وارد می کند می تواند منجر به و ، و شود. دلیلش این است که فرج زنان به هنگام به اندازه ۴۰ درصد از وزن بدن را تحمل می کند. تمام دوچرخه سواران چه زن و چه مرد از ناخوش احوالی هرچند اندک در قسمت های پایینی بدنشان رنج خواهند برد. اما به نظر می رسد که اثرهای این سرگرمی برای زنان چیزی فراتر از دچار شدن به یک زخم و جراحت کوچک روی زین دوچرخه است.

زنان دوچرخه سوار اغلب با این مشکلات مواجه می شوند: جراحت های ناشی از نشستن روی زین، حساسیت پوستی و کرختی، بزرگ شدن و درونی ، عفونت و آسیب دیدگی ، عفونت پوستی و اختلال مجاری ادرار. این شرایط برای زنانی که دارای لبه های غیر متقارن و بزرگ هستند وخیم تر می شود.

مطالعات قبل نشان داده بود که بیش از ۱۰۰ مایل در هفته منجر به کاهش قابل توجه در احساس جنسی می شود. همچنین عمل جنسی را به دلیل افزایش درد و کرختی با مشکل مواجه می کند. برفک واژنی که یک عفونت مخمری رایج است می تواند فوق العاده آزار دهنده باشد و درمانش راحت نیست. این عفونت قابلیت انتقال میان شرکای جنسی را هم دارد.

از سوی دیگر اختلال مجاری ادرار اگر خفیف باشد معمولاً مشکل حادی نیست اما اگر شدید باشد و بدون درمان رها شود جدی است و می تواند به کلیه ها آسیب رسانده و حتی به جریان خون هم گسترش یابد. زنانی که از این مشکلات رنج می برند نباید اجازه دهند که شرم و خجالت مانع آنها برای کمک گرفتن از پزشک خود شود.

به گفته کارشناسان تعداد زنانی که دست به جراحی در نواحی تحتانی بدن خود می زنند تا بتواند با راحتی بیشتری کنند رو به افزایش است. عمل جراحی که بخش مماس با زین دوچرخه را شامل می شود دردناک است و در طول آن بخش لب را برش می دهند تا از مالیده شدن و تماس دردناک با زین دوچرخه جلوگیری کند. در واقع در هر یک هفته حدود ۹ زن برای مشاوره این عمل به پزشک مراجعه می کنند درحالی که یک سال پیش این تعداد ۳ نفر زن را شامل می شد. این عمل در شش سال گذشته بسیار رایج شده است. بنابراین دلیل اصلی عمل که به عنوان جراحی زیبایی شناخته می شود برای راحتی و مربوط به ورزش و کیفیت زندگی آنها است و نه تصویر آنها از بدنشان.

(Visited 17 times, 1 visits today)

مطالب مرتبط:
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.