نشانه های نیاز به افزایش مصرف کربوهیدرات ها


نشانه های نیاز به . نماگویا – اگر حتی پس از انجام حرکات ورزشی ساده و کار با وزنه سبک احساس می کنید مدت زمان زیادی را در باشگاه مشغول انجام فعالیت های سنگین بوده اید، ممکن است به سوخت بیشتری برای انجام کارهای خود نیاز داشته باشید.

هواداران تناسب اندام دیر زمانی است این تئوری را مطرح کرده اند که تمرینات قدرتی به همراه یک رژیم غذایی کم کربوهیدارت، ترکیبی است که شما را به سوی لاغری سوق می دهد.

۳ نیاز به کربوهیدارت‌ها

به گزارش گروه سلامت عصر ایران به نقل از “ویمنز هلث”، به گفته کاروین شارپ، نماینده علمی ارشد انجمن ملی قدرت و آمادگی آمریکا، مواد غذایی پر چربی و کمتر از ۵۰ گرم کربوهیدارت در روز، به علاوه متعادل پروتئین – یک رژیم غذایی کتوژنیک – می تواند اتکای بدن به چربی برای انرژی را دهد و از این رو، فرد چربی بیشتری می سوزاند.

اما برای برخی افراد، دنبال کردن یک رژیم غذایی کم کربوهیدارت می تواند نتیجه معکوس به همراه داشته باشد. در ادامه برخی علائم که نشان می دهند به کربوهیدارت بیشتر نیاز دارید، ارائه شده اند. در صورت تداوم این به مدت دو هفته باید به آرامی میزان کربوهیدارت خود را دهید تا مرز مناسب شناسایی شود.

خستگی

اگر حتی پس از انجام حرکات ورزشی ساده و کار با وزنه سبک احساس می کنید مدت زمان زیادی را در باشگاه مشغول انجام فعالیت های سنگین بوده اید، ممکن است به سوخت بیشتری برای انجام کارهای خود نیاز داشته باشید. حدود یک ساعت پیش از آغاز تمرینات ورزشی خود یک سیب یا یک موز کنید. هر دو آنها از محتوای فیبر خوبی برخوردار هستند.

هنگامی که بدن انسان چربی می سوزاند تا انرژی تولید کند، مولکول هایی به نام کتون ها تولید می شوند. این مولکول ها به همراه سدیم از طریق ادرار دفع می شوند، که می تواند موجب کم آبی بدن و شود. برای جبران این شرایط، آب بیشتری در طول روز کنید یا پیش از ورزش یک مکمل ارتقا دهنده سدیم بنوشید.

کربوهیدارت ها در تولید پادتن هایی که با بیماری مبارزه می کنند، نقش دارند. در نتیجه، اگر میزان آنها بیش از اندازه کم باشد – برای بسیاری معادل کمتر از ۱۰۰ گرم در روز – ممکن است هر چه بیشتر بیمار شوید. کربوهیدارت های خام مانند سیب زمینی شیرین می توانند به حفظ سلامت شما کمک کنند.

مطالب مرتبط:
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*