عرقیجاتی برای ضد عفونی کردن معده؛ عرق اسطوخودوس، چهل گیاه، خارشتر و …


برای ؛ ، ، و … . نماگویا -امروزه انسان‌ها بیش از هر زمان دیگری می‌توانند از انواع مختلف مواد غذایی بهره‌مند شوند، اما غالباً به دلیل تغذیه نامناسب به عوارض ناشی از آن مبتلا می‌شوند و به ناچار برای درمان آن به دارو‌های شیمیایی روی می‌آورند. مصرف عرقیجات(Flavors) معرفی شده در این بخش به شما کمک می‌کند تا سموم اضافی از تان دفع شود.

به گزارش شفا آنلاین، امروزه انسان‌ها بیش از هر زمان دیگری می‌توانند از انواع مختلف مواد غذایی بهره‌مند شوند، اما غالباً به دلیل تغذیه نامناسب به عوارض ناشی از آن مبتلا می‌شوند و به ناچار برای درمان آن به دارو‌های شیمیایی روی می‌آورند؛ دارو‌هایی که عوارض جانبی آن‌ها از جنبه‌های مثبت آن بیشتر است؛ لذا در این مواقع گیاهان دارویی به کمک ما می‌آیند و هرچند اثری درمانی آرام و کندتری دارند، اما بیش از دارو‌های ترکیبی مصنوعی قابل اعتماد هستند و بیماری را از درون تحت تأثیر قرار می‌دهند.

البته باید در نظر داشت که برای درمان برخی بیماری‌ها باید درد را درمان کرد که در این گونه مواقع باید دارو‌های شیمیایی را به صورت قرص یا تزریق با نظر پزشک استفاده شود و سپس برای پیشگیری و حفظ تندرستی و درمان اساسی نارسایی‌های مزمن دستگاه‌های بدن می‌توان از گیاهان دارویی مورد نظر استفاده کرد؛ لذا نظر به اینکه گیاهان دارویی در حالت‌های مختلف ( گیری، عصاره گیری و جوشانده) دارای خواص یکسانی نیستند برای رسیدن به نتیجه مطلوب و مؤثر از آن‌ها باید به نوع، میزان و نحوه تجویز آن توجه کرد تا بتوان بیشترین اثر را از کمترین میزان آن برد.

(طبیعت گرم)

تقویت کننده اعصاب، معالج برونشیت(Bronchitis) و زکام، پایین آورنده تب، نیرو بخش، ضد تشنج و صرع، درمان بیماری‌های عصبی، از بین برنده سموم روده و

نحوه استفاده: روزی سه مرتبه و هر وعده نصف استکان

(طبیعت گرم)

تقویت ، رافع دل درد‌های ناشی از سردی مزاج و دل پیچه، هضم غذا را آسان می‌کند.

نحوه استفاده: پس از هر غذا نصف استکان

(طبیعت سرد)

دافع سنگ‌های کلیه و مثانه، شست و شو دهنده کلیه‌ها، مفید جهت سیاه سرفه، سلامتی کلیه‌ها و

نحوه استفاده: قبل از هر غذا نصف استکان

دارچین (طبیعت گرم)

تقویت ، مقوی قوه باء، تقویت عمومی بدن، تقویت اعصاب، از بین بردن بوی بد دهان، ضد سرفه‌های مرطوب، از بین برنده وحشت و خفقان و ترس

نحوه استفاده: پس از هر غذا نصف استکان

زنیان (طبیعت گرم)

ضد عفونی کننده، مقوی ، ضد نفخ، قارچ و انگل، ضد اسهال، دافع رطوبات بدن و ، نافع جهت اعتیاد و مضرات آن

نحوه استفاده: پس از هر غذا نصف استکان

(Visited 2 times, 1 visits today)

مطالب مرتبط:
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.