کاهش ۱۶ درصدی کمردرد مزمن با ورزش و پیاده روی


۱۶ درصدی با ورزش و . نماگویا – بر اساس تازه‌ترین مطالعات صورت گرفته، می‌تواند را تا ۱۶ درصد دهد. پیاده‌روی روزانه می‌تواند تأثیر چشمگیری در درد افرادی که دارند، داشته باشد و ادامه آن می‌تواند این عارضه را به شرط رعایت بقیه مسائل درمان کند.

به گزارش شفاآنلاین، بر اساس تازه‌ترین مطالعات صورت گرفته، می‌تواند را تا ۱۶ درصد دهد.

محققان عقیده دارند، یک فعالیت نسبی و متوسط می‌تواند درد کمر را دهد و اگر این فعالیت بیشتر شود، میزان درد هم بیشتر می‌یابد.

کارشناسان ورزشی توصیه می‌کنند، افرادی که کمردرد دارند، برای شروع فعالیت‌ها، پیاده‌روی و شنا را انتخاب کنند و بعد از آماده شدن بدن، ‌ها را تغییر و نسبت به شدت درد کمر، آنها را انتخاب کنند؛ کارشناسان همچنین تأکید می‌کنند که این افراد باید از ‌های نظیر تنیس و گلف خودداری کنند.

پژوهشگران در ارتباط با چگونگی درمان کمردردهای مزمن (Chronic Low Back Pain) از طریق فعالیت روزانه می‌گویند: ‌های هوازی سبک و منظم، قدرت و پایداری بدنی را در قسمت پشت و کمر افزایش می‌دهند و عملکرد ماهیچه‌ها را اصلاح می‌کند. ‌های مربوط به عضلات کمر و شکم با قوی ساختن این ماهیچه‌ها به کمر درد کمک می‌کنند.

دکتر جول پرس، رئیس فیزیوتراپی بیمارستان جراحی ویژه در نیویورک گفت: «مهم تحرک داشتن و انجام فعالیت روزانه است، به همین منظور پیاده‌روی برای کسانی‌که عادت به ندارند، بهترین شروع است».

مؤسسه بهداشت فنلاند در هلسینکی داده‌های ۳۶ مطالعه را که شامل اطلاعات ۱۵۹ هزار نفر بوده است، تجزیه و تحلیل کردند و با بررسی شرایط آنها تأثیر پیاده‌روی و شنا را بر روی اثبات کردند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

مطالب مرتبط:
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.