× بستن تبلیغات

زیاده روی در خودارضایی با بدن شما چه می کند؟

زیاده روی در خودارضایی با بدن شما چه می کند؟ نماگویا به نقل از سلامتی، زیاده‌روی در این رفتار جنسیست که می‌تواند در مقاطعی شما را وابسته بکند که همانطور که می‌دانید زیاده‌روی در هر چیزی خالی از ضرر و زیان نخواهد‌ بود، پس برای آگاهی از این موارد، با ما همراه باشید.

زیاده روی در خودارضایی با بدن شما چه می کند؟

زیاده روی در خودارضایی با بدن شما چه می کند؟

ریزش مو و طاسی

این موضوع بیشتر در مردانی مطرح می‌شود که روزانه چندین مرتبه خودارضایی می‌کنند و دلیل اصلی آن اینست که بدن این افراد به حجم بالای هرمون‌های جنسی‌ای که پس از رسیدن به مرحله‌ی ارگاسم آزاد می‌شوند، اعتیاد پیدا می‌کند.قبلا گفتیم که فرد در این حالت خواب بهتری خواهد داشت اما باید به این نکته توجه کرد که زیاده‌روی در این عمل الگوی خواب شما را تغییر خواهد داد که منجر به ریزش مو خواهد شد.

انزال زودرس

کسانی که در انجام این رفتار و عادت جنسی مداونت بسیارمی‌کنند به مرور کنترل خود را بر انزال از دست‌داده و دچار انزال زود‌رس خواهند شد که این مورد یکی از جدی‌ترین تاثیرات منفی زیاده‌روی در خودارضاییست.

ازدست دادن حافظه

این مورد یکی از موارد شایع میان کسانیست که تجربه‌ی زیاده‌روی در خودرارضایی را داشته اند که شامل کاهش قدرت یادگیری و کاهش تمرکز است . وقتی ذهن شما به خودارضایی اعتیاد پیدا کند تمرکزتان ازدست می‌رود که خود آغازی بر کاهش قدرت حافظه و یادگیریست.

تاری دید

زیاده‌روی در خود ارضایی ارتباط مستقیمی با برخی اختلالات چشمی از جمله دید ناواضح و تاری دید دارد که متهم اصلی این مورد باز هم هورمون‌های زیادی هستند که در این حالت در بدنتان وجود خواهند داشت و بر بیناییتان اثر سوء خواهند گذاشت.

زیاده روی در خودارضایی با بدن شما چه می کند؟

زیاده روی در خودارضایی با بدن شما چه می کند؟

خستگی و بی حالی

احساس خستگی یکی از شایع‌ترین موارد سوءانجام خودارضاییست. وقتی شما چندین مرتبه در روز خودارضایی کنید، در واقع قسمت عمده انرژی آن روز خود را مصرف کرده‌اید

کمردرد

زیادی هرمون‌های جاری در سیستم گردش خون افرادی که در خود‌ارضایی زیاده روی می‌کنند باعث ایجاد التهاب در نواحی پشت شده و نارحتی و کمردرد را در ناحیه القا میکند.احساس درد در کشاله‌ران و همچنین احساس سفتی و خشک‌شدگی در استخوان‌های لگن از دیگر موارد مهم این مسئله است.

بی خوابی

عادت به خودارضایی گاهی تا انجا ادامه میابد که فرد بدون انجام دادن آن نمیتواند بخوابد ، این خود یک مسئله جدی تلقی می‌شود چرا که فرد همیشه توان انجام آن ندارد و خوابش قطعا دچار مشکل خواهد شد.

نازک شدن مو ها

مواردی چون کاهش حافظه و بی خوابی می‌توانند بر کیفیت فولیکول‌های مو اثر گذاشته و منجر شوند که موهایتان نازک‌تر رشد کنند که این خود می‌تواند منجر به ریزش بیشتر موهایتان شود .

مشکلات نعوظ و کوچک شدن آلت‌تناسلی

زیاده‌روی در خودارضایی باعث کاهش قدرت نعوظ در اندام جنسی مردانه شده و برکیفیت رابطه اثر بسیار بدی خواهد گذاشت.این مورد به همین جا ختم نمی‌شود و باید گفت که این سوءانجام به کوچک شدن آلت‌تناسلی نیز خواهد انجامید

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.