سه دلیل قانع‌کننده برای پیاده‌روی بیشتر


برای . برخی افراد برنامه روزانه خود را به ۱۰ هزار گام محدود می کنند. اما به طور منظم در طول روز می تواند به ارتقا سلامت روانی و جسمی شما کمک کند. یکی از فعالیت های ورزشی محبوب در جهان است و شاید آگاهی از این که پیمودن چند گام در روز می تواند تفاوتی چشمگیر در سلامت و بهزیستی جسمانی و روانی انسان ایجاد کند، انگیزه بیشتری برای انجام این کار در شما شکل دهد.

۳ برای

به گزارش گروه سلامت عصر ایران به نقل از “منز فیتنس”، برخی افراد برنامه روزانه خود را به ۱۰ هزار گام محدود می کنند. اما به طور منظم در طول روز می تواند به ارتقا سلامت روانی و جسمی شما کمک کند.

از فواید هر چه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– موارد مختلف را در زندگی خود بهتر مدیریت می کنید. هر چه گام های بیشتری در طول روز بردارید، احتمال مدیریت بهتر استرس نیز افزایش می یابد.

لبخند می زنید. افرادی که از نظر جسمانی فعال هستند و بخشی ثابت از فعالیت های روزانه آنها محسوب می شود، نسبت به همتایان کم تحرک خود شادتر هستند و این حقیقتی انکارناپذیر است.

– وزن خود را کاهش می دهید، دور کمرتان کوچک می شود و عمر می کنید. ۱۵ هزار گام در روز معادل طی مسافتی هفت مایلی (۱۱٫۲ کیلومتر) است که این میزان روزانه برای حفظ وزن سالم، اندازه مناسب دور کمر و کاهش خطر ابتلا به بیماری قلبی مفید محسوب می شود.

(Visited 1 times, 1 visits today)

مطالب مرتبط:
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.