خواص روغن کرچک و تأثیرات این روغن روی زیبایی


و روی زیبایی. حتما تا به حال اسم را شنیده‌اید و یا از آن استفاده کرده‌اید. اما آیا می‌دانید که این روغن چه شگفت‌انگیزی در افزایش طبیعی چهره و پوستتان دارد. خیلی از خانم‌ها برای رسیدن به و جذابیت بیشتر، از مواد طبیعی و شیمیایی گوناگونی استفاده می‌کنند که همان طور که می‌دانید، مواد طبیعی تاثیر کندتر اما عمیق‌تر و کم‌خطرتری دارند. یکی از بهترین روغن‌های طبیعی برای افزایش ، است… معجزه برای صورت.

به گزارش شفا آنلاین:حتما تا به حال اسم (Castor oil) را شنیده‌اید و یا از آن استفاده کرده‌اید. اما آیا می‌دانید که این روغن چه شگفت‌انگیزی در افزایش طبیعی چهره و پوستتان دارد؟ با آگاهی از این بی‌نظیر، حتما به استفاده از آن ترغیب خواهید شد.

۱٫ لب‌های نرم و زیبا: اگر به دنبال داشتن لب‌هایی نرم، حجیم و پر هستید، باید حتما از استفاده کنید. هر روز صبح و یا شب‌ها قبل از خواب کمی به روی لب‌ها بمالید و بگذارید به ری لبتان باقی بماند. این روغن برای مرطوب و نرم شدن لب‌ها فوق‌العاده است و در ضمن سریعا جذب می‌شود و لب‌هایی چاق و چله را برایتان ایجاد می‌کند.

۲٫ ابروهای پر: خیلی از افراد از ابروهایشان به دلیل کم‌پشتی و خالی بودن در بعضی از قسمت‌ها شکایت دارند، اگر در خانه دارید؛ این شکایت بی‌مورد است. شب‌ها قبل از خواب با یک پنبه، کمی به ابروها بمالید و منتظر باشید تا بعد از چند روز، نتیجه آن را کاملا مشاهده کنید. این کار را به یک برنامه روتین تبدیل کنید.

۳٫ پوستی درخشان و تازه: آیا می‌دانید که می‌تواند پوستتان را عمیقا پاکسازی کند و تمام سلول‌های مرده آن را برطرف کند؟ برای درخشان کردن پوست و همچنین روشن کردن رنگ طبیعی آن بسیار مفید است و می‌توانید آن را با یک پنبه به پوستتان بمالید و کمی ماساژ دهید تا جذب پوستتان گردد. بعد از یک ساعت با آب ولرم یا سرد صورتتان را بشویید.

۴٫ پوستی مرطوب و کاملا سالم: طبق این دستور عمل کنید تا پوستی کاملا مرطوب داشته باشید:

مقداری و روغن زیتون را با یکدیگر مخلوط کنید و آن را به تمام پوستتان بمالید و ماساز دهید تا جذب پوست شود.

حالا با یک لیف حمام تمیز و آب ورم، پوستتان را بشویید.

این مراحل را پشت هم، سه تا چهار بار انجام دهید.

۳ بار در هفته با انجام این دستور، حتما شاهد تغییرت عالی و بزرگی در کیفیت و صورتتان خواهید بود.

۵٫ مژه‌های زیبا: برای پرپشت شدن و ضخیم شدن تارهای مژه‌هایتان، هر شب کمی از این روغن را با یک گوش‌پاکن به مژه‌ها بمالید و تا صبح با آن بخوابید.

(Visited 5 times, 1 visits today)

مطالب مرتبط:
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.