کشف مجسمه غول پیکر فرعون رامسس دوم در مصر


در . آن ها بخش هایی از عظیم ۳۰۰۰ ساله ای کردند که به نظر می رسد را به تصویر می کشد که در محله ماتاریای قاهره مدفون شده بود. برترین ها: تیمی از باستان شناسان مصری و آلمانی در روز ۹ مارس عظیمی کردند. آن ها بخش هایی از عظیم ۳۰۰۰ ساله ای کردند که به نظر می رسد را به تصویر می کشد که در محله ماتاریای قاهره مدفون شده بود. یافته ها داستانی باستانی از پیدایش جهان را بیان کرده و می توانند فصل جدیدی را در آغاز کند.

سر و بالاتنه این عتیقه ۸ متر طول دارد و از کوارتز ساخته شده است. بخش بالایی کوچکتر، فرعون ستی دوم (نوه رامسس دوم) را به تصویر می کشد و قطعاتی از یک ابلیسک که با خط هیروگلیف روی آن نوشته شده بود، نیز شد. کارشناسان در حال حاضر ترمیم آثار را آغاز کرده اند که بعدا در موزه بزرگ در سال ۲۰۱۸ به نمایش درخواهد آمد.

رامسس دوم اغلب به عنوان بزرگترین فرعونی که تاکنون بر امپراتوری حکومت کرده، شناخته می شود و او معتقد بود که جهان در هلیوپولیس، ماتاریای امروز، ایجاد شده است. این تاریخی که یکی از مهم ترین ها تاکنون است، می تواند جهش بزرگی در صنعت گردشگری ایجاد کند که در شش سال اخیر از ناآرامی ها و حملات ترور رنج می برد.

برای مشاهده تصویر در اندازه واقعی روی عکس کلیک کنید

(Visited 17 times, 1 visits today)

مطالب مرتبط:
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.