سونیا بیطوشی دختر شایسته ایران در مراسم ملکه زیبایی ۲۰۱۷ ؟!


دختر شایسته در ملکه زیبایی ۲۰۱۷ ؟! طراح مد و لباس که به عنوان دختر شایسته در ۲۰۱۶ شرکت کرده بود قصد دارد در مسابقات ۲۰۱۷ نیز حضور داشته باشد.

در سال ۲۰۱۷

دختری که هم اکنون در زمینه مد و لباس فعالیت دارد و می خواهد در سال ۲۰۱۷ شرکت کند تا مقام بدست آورد. در مسابقات پرطرفدار امسال ۲۰۱۷ دختر کرد تبار ایرانی شرکت کرده و مصمم است با پیروزی بر رقبا جهان شود.

، طراح کرد ایرانی مد و لباس، می گوید می خواهد به عنوان نماینده در رقابت های سال آینده دختر شایسته جهان شرکت کند و مطمئن است در مقایسه با دیگر دختران کرد، که کشور مستقلی ندارند، ایرانی بودنش شانس بیشتری به او برای موفقیت می دهد.

6soniabeytoushi

در رقابت های دختر شایسته ۲۰۱۶

بخش انگلیسی پایگاه خبری کردی «رووداو» روز چهارشنبه در گزارشی از اربیل، مرکز اقلیم کردستان عراق، با ذکر این مقدمه از قول خانم بیطوشی ایرانی نوشت «در انتخاب من به عنوان دختر شایسته تردیدی نیست … همه ایرانی ها مرا به عنوان مالکه زیایی خود می بینند.»

اطلاعات فیس بوک خانم بیطوشی نشان می دهد او در شهر مهاباد از شهرهای کردنشین استان آذربایجان غربی در دبیرستان رفته و در رشته مهندسی نرم افزار در دانشگاه آزاد این شهر درس خوانده است.

قرار است در رقابت های بین المللی دختر شایسته ۲۰۱۷ در ویتنام شرکت کند. او با بیان این که «از حمایت مردم کردستان و برخوردار است و این موضوع به او انرژی و انگیزه می دهد،» ابراز امیدواری کرده است که به پیروزی برسد.

منبع: پارس ناز

(Visited 84 times, 1 visits today)

مطالب مرتبط:
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.