سونیا بیطوشی دختر شایسته ایران در مراسم ملکه زیبایی ۲۰۱۷ ؟!


دختر شایسته در ملکه ۲۰۱۷ ؟! طراح مد و لباس که به عنوان دختر شایسته در ملکه ۲۰۱۶ شرکت کرده بود قصد دارد در مسابقات ملکه ۲۰۱۷ نیز حضور داشته باشد.

ملکه در سال ۲۰۱۷

دختری که هم اکنون در زمینه مد و لباس فعالیت دارد و می خواهد در ملکه سال ۲۰۱۷ شرکت کند تا مقام بدست آورد. در مسابقات پرطرفدار ملکه امسال ۲۰۱۷ دختر کرد تبار ایرانی شرکت کرده و مصمم است با پیروزی بر رقبا ملکه جهان شود.

، طراح کرد ایرانی مد و لباس، می گوید می خواهد به عنوان نماینده در رقابت های سال آینده دختر شایسته جهان شرکت کند و مطمئن است در مقایسه با دیگر دختران کرد، که کشور مستقلی ندارند، ایرانی بودنش شانس بیشتری به او برای موفقیت می دهد.

6soniabeytoushi

در رقابت های دختر شایسته ۲۰۱۶


بخش انگلیسی پایگاه خبری کردی «رووداو» روز چهارشنبه در گزارشی از اربیل، مرکز اقلیم کردستان عراق، با ذکر این مقدمه از قول خانم بیطوشی ایرانی نوشت «در انتخاب من به عنوان دختر شایسته تردیدی نیست … همه ایرانی ها مرا به عنوان مالکه زیایی خود می بینند.»

اطلاعات فیس بوک خانم بیطوشی نشان می دهد او در شهر مهاباد از شهرهای کردنشین استان آذربایجان غربی در دبیرستان رفته و در رشته مهندسی نرم افزار در دانشگاه آزاد این شهر درس خوانده است.

قرار است در رقابت های بین المللی دختر شایسته ۲۰۱۷ در ویتنام شرکت کند. او با بیان این که «از حمایت مردم کردستان و برخوردار است و این موضوع به او انرژی و انگیزه می دهد،» ابراز امیدواری کرده است که به پیروزی برسد.

منبع: پارس ناز


مطالب مرتبط
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.