مجموعه عکس پس زمینه : از درخت کریسمس تا دختران کریسمسی ۲۰۱۷


عکس پس زمینه و والپیپر با (Full HD): از تا دختران برای میلادی و آغاز سال ۲۰۱۷ . کریسمَس یا نوئل جشنی است در آیین مسیحیت که به منظور گرامی‌داشت زادروز مسیح برگزار می‌شود. بسیاری از اعضای کلیسای کاتولیک روم و پیروان آیین پروتستان، را در روز ۲۵ دسامبر جشن گرفته و بسیاری آنرا در شامگاه ۲۴ دسامبر نیز برگزار می‌کنند. اعضای بیشتر کلیساهای ارتودوکس در سراسر دنیا نیز روز بیست و پنجم دسامبر را به عنوان میلاد مسیح جشن می‌گیرند. برخی از مسیحیان ارتودوکس در روسیه، اوکراین، سرزمین مقدس (ناحیه فلسطین) و دیگر مکانها، به سبب پیروی از گاهشماری یولیانی، جشن را در روز ۷ ژانویه برپا می‌دارند. اعضای کلیسای ارامنه طبق سنت منحصر به فردی، روز میلاد و همچنین روز غسل تعمید مسیح را همزمان در روز ششم ژانویه جشن می‌گیرند.

ایام دوازده روزه با سالروز میلاد مسیح در ۲۵ دسامبر آغاز گشته و تا جشن خاج‌شویان در روز ۶ ژانویه ادامه می‌یابد. هرچند مهم‌ترین عید مذهبی در گاهشمار مسیحی، روز عید پاک (به عنوان روز مصلوب شدن و رستاخیز عیسی) است، بسیاری به‌خصوص در کشورهای ایالات متحده و کانادا، را مهم‌ترین رویداد سالانه مسیحی محسوب می‌دارند. با وجودی که این روز، یک عید مذهبی شناخته می‌شود، از اوایل سده بیستم میلادی به بعد به طور گسترده به عنوان یک جشن غیر مذهبی برگزار شده و برای بیشتر مردم، این ایام فرصتی است برای دور هم جمع شدن اقوام و دوستان و هدیه دادن به هم. با آیین‌های ویژه‌ای به‌طور مثال آراستن یک کاج، برگزار شده و شخصیتی خیالی به نام بابانوئل در آن نقشی مهم دارد.

عکس پس زمینه زیر با تصویر و وضوح تصویر ( رزولوشن ) ۱۰۸۰*۱۹۲۰ پیکسل می باشد. این عکس پس زمینه مناسب برای تصویر بک گراند صفحه دسکتاپ پی سی، تبلت و لپ تاپ های صفحه عریض می باشد.

عکس پس زمینه و والپیپر با کیفیت فول اچ دی (Full HD): وسایل تریین کریسمس

پس زمینه و با (Full HD): وسایل تریین

عکس پس زمینه و والپیپر با کیفیت فول اچ دی (Full HD): چراغانی درختان خیابان

پس زمینه و با (Full HD): چراغانی درختان

عکس پس زمینه و والپیپر با کیفیت فول اچ دی (Full HD): خانه پر از نور و شادی برای کریسمس

پس زمینه و با (Full HD): خانه پر از نور و شادی برای

عکس پس زمینه و والپیپر با کیفیت فول اچ دی (Full HD): دکوراسیون کریسمس در خانه

پس زمینه و با (Full HD): دکوراسیون در خانه

عکس پس زمینه و والپیپر با کیفیت فول اچ دی (Full HD): خانم مدل زیبا با لباس بابانوئل

پس زمینه و با (Full HD): خانم مدل زیبا با لباس بابانوئل

عکس پس زمینه و والپیپر با کیفیت فول اچ دی (Full HD): خرس های عروسکی جشن کریسمس

پس زمینه و با (Full HD): خرس های عروسکی جشن

عکس پس زمینه و والپیپر با کیفیت فول اچ دی (Full HD): تزیین کریسمس

پس زمینه و با (Full HD): تزیین

عکس پس زمینه و والپیپر با کیفیت فول اچ دی (Full HD): زن مدل عکاسی خوشحال از هدیه سال جدید

پس زمینه و با (Full HD): زن مدل خوشحال از هدیه سال

عکس پس زمینه و والپیپر با کیفیت فول اچ دی (Full HD): دختر های شرقی شاد از جشن کریسمس

پس زمینه و با (Full HD): دختر های شرقی شاد از جشن

عکس پس زمینه و والپیپر با کیفیت فول اچ دی (Full HD): دختر چشم بادامی با لباس بابانوئل

پس زمینه و با (Full HD): دختر چشم بادامی با لباس بابانوئل

عکس پس زمینه و والپیپر با کیفیت فول اچ دی (Full HD): ماشین کریسمسی

پس زمینه و با (Full HD): ماشین

برای مشاهده عکس پس زمینه ( والپیپر ) در اندازه واقعی روی عکس کلیک کنید

با امید به اینکه از تماشا و دانلود عکسهای پس زمینه نماگویا لذت برده باشید، می توانید برای مشاهده سایر عکس های پس زمینه و تصاویر والپیپر به بخش ” عکسهای پس زمینه ” نماگویا مراجعه نمایید.

والپیپر یا همان کاغذ دیواری ( Wallpaper ) و نیز عکس پس زمینه ( Backbround imageتصاویر و عکسهایی با وضوح تصویر ( رزولوشن ) مختلف هستند که به عنوان عکس زمینه صفحه نمایشگرها همچون صفحه دسکتاپ پی سی ( PC desktop )، لپ تاپ، تبلت، موبایل های آیفون و … مورد استفاده قرار می گیرند. مناسب ترین عکس پس زمینه یا والپیپر برای استفاده به عنوان تصویر بک گراند، تصویری است که رزولوشن یا وضوح تصویر آن با رزولوشن صفحه نمایش شما یکسان و منطبق باشد. به عنوان مثال اگر قصد دارید عکسی را در تلویزیون های مشاهده نمایید به دلیل اینکه رزولوشن صفحه نمایشگر های ۱۰۸۰*۱۹۲۰ پیکسل می باشند، اگر تصویری را با همین رزولوشن در تلویزیون به نمایش بگذارید هیچ نوار سیاه و جای خالی را در صفحه نخواهید دید و عکس تمام صفحه نمایشگر را پوشش می دهد آنکه در عرض یا طول عکس و حتی تصویر تغییری رخ دهد.(استفاده از این مطلب فقط با ذکر نام منبع “نماگویا” و لینک به این مطلب مجاز می باشد)

منبع: نماگویا ؛ توضیح : ویکی پدیا


مطالب مرتبط
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.