کتانی الماس دار ۱۳۲ هزار دلاری (تصاویر گران ترین کتانی دنیا)


دار ۱۳۲ هزار (تصاویر ) . خبرگزاری فارس: جدید برند Buscemi به واسطه ‌هایی که روی آن کار گذاشته شده است ۱۳۲ هزار دلار می‌ارزد. شرکت Buscemi از جمله مراکزی محسوب می‌شود که کفش‌های لوکس و گران‌قیمت تولید می‌کند و به صورت گسترده در کشور آمریکا فعالیت دارد.

«جان بوشمی» بنیانگذار این شرکت همواره تلاش می‌کند توجه مشتریان جهانی را به خود جلب کند و در این راستا حدود یک ماه قبل یک کتونی منحصر به‌فرد و بسیار قیمتی را در فروشگاه خود در نیویورک عرضه کرد.

این برند که به صورت ویژه روی کفش‌های ورزشی تمرکز دارد،‌ طراحی مدرن و تاریخی را با یکدیگر ادغام کرده است تا گران‌ترین کتونی جهان را در اختیار مردم بگذارد. از این کتونی تنها چند جفت به صورت محدود ساخته شده است و به واسطه ‌هایی که روی بدنه آن به کار رفته، هر جفت از این کتونی سفیدرنگ به قیمت ۱۳۲ هزار دلار فروخته می‌شود.

این قیمت نجومی باعث شده است هر روز تعداد زیادی از مردم به فروشگاه بوشمی بروند تا گران‌ترین کتونی جهان را از نزدیک مشاهده کنند. شرکت Buscemi اعلام کرد قصد ادامه تولید این محصول را ندارد و به همین خاطر هر فردی که این کتونی را خریداری کنند، پس از گذشت چند سال می‌تواند آن را با قیمت گران‌تر به کلکسیونرها بفروشد.

1097082_381

1097083_756

1097084_798

برای مشاهده تصویر در اندازه واقعی روی عکس کلیک کنید

(Visited 6 times, 1 visits today)

مطالب مرتبط:
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.