ظاهر شدن گلوله های برفی عظیم در سواحل روسیه (تصاویر)


های در (تصاویر) . خبری که قصد داریم به آن بپردازیم، کمی و مرموز به نظر می رسد. بر اساس گزارش ها، تعداد زیادی توب ، به طور ناگهانی در ساحل قطب شمال منطقه سیبری دیده شده است. آن ها به دست طبیعت ساخته شده و همه را متعجب کرده اند. اندازه این توپ ها، از توپ تنیس تا توپ بسکتبال متغیر است. یکی از افراد محلی در این رابطه می گوید: “آن ها در یک مکان جمع شده اند. به نظر می رسد یک نفر توپ ها را در این مکان ریخته باشد. همه ما شوکه شده ایم. برخی تنها هنگامی که ماجرا را با چشمان خودشان دیدند، آن را باور کردند.”

مقامات رسمی اعلام کرده اند که رویداد مذکور برای نخستین بار رخ داده و مشابه تاریخی در این منطقه ندارد. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، به نظر می رسد توپ ها ساخته دست بشر هستند، اما آن ها کاملا به آمده اند. «سرگی لیسنکُف» سخنگوی موسسه تحقیقات قطب شمال و جنوب در این رابطه گفته است که توپ ها تحت شرایط خاص آب و هوایی به آمده اند.

عمل باد همراه با تاثیر خطوط ساحلی و دما، می تواند عامل به آمدن توپ ها باشد. دو سال پیش نیز پدیده ای مشابه در میشیگان رخ داده بود. در ادامه می توانید تصاویری از این رویداد را مشاهده کنید.

pay-giant-snowballs-1-w700pay-giant-snowballs-2-w700

pay-giant-snowballs

برای مشاهده تصویر در اندازه واقعی روی عکس کلیک کنید

منبع: روزیاتو به نقل از  mirror


مطالب مرتبط
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.