۱۰ ایده طراحی و دیزاین ناخن برای زنان و دختران علاقه مند به آرایش


۱۰ طراحی و برای زنان و دختران به . بدون شک نوع پوششی که برای محل کار انتخاب می کنید، باید متفاوت از لباس هایی باشد که در بیرون از آنجا استفاده می نمایید. این مساله در مورد و ها نیز مصداق دارد.

خانم های شاغل بهتر است در محل کار از مانیکور و طرح های ساده برای های خود استفاده کنند تا در عین زیبایی و نظم، حالت رسمی و نیمه رسمی محیط اداری را نیز رعایت کرده باشند. به همین خاطر، در ادامه این مطلب ۱۰ مدل که مناسب محل کار هستند را برایتان انتخاب کرده ایم که، مراحل اجرای آن ها را نیز آموزش داده شده است. با روزیاتو همراه باشید.

طرح پاستلی

1-141

یکی از بهترین انتخاب ها برای در محل کار، رنگ های پاستلی هستند. برای اینکه همه ها یک شکل به نظر نرسند، می توانید با استفاده از قلم موی بسیار ریز ، خطوطی همانند رگه های مرمر نیز روی زمینه سفید اعمال کنید.

سایه روشن

2-121

خانم هایی که طرح های کلاسیک برای را می پسندند، به احتمال زیاد سایه روشن را دوست خواهند داشت. برای این منظور باید ابتدا ها سوهان کشیده و پولیش زده شوند. سپس یک لایه لاک صورتی شفاف روی بزنید. پس از خشک شدن، کمی رنگ سفید را روی اسفنج ریخته و به صورت ضربه ای آن را روی نوک ها بزنید. هر چه از پائین به بالا می روید، فشار اسفنج را بیشتر نمائید تا پررنگ تر شود.

اشکال هندسی طلایی

3-104

برای آغاز، یک لایه رنگ زمینه صورتی یا کرم روی ها بزنید و بگذارید خشک شوند. سپس، یک شکل V در مرکز بلندترین انگشت بکشید تا فرمی از مثلث در انتهای ایجاد شود. با استفاده از لاک مشکی، فضای بیرون مثلث را پر کنید. با قلم موی ریز، در داخل مثلث، یک مثلث کوچک طلایی ترسیم کنید.

همچنین با همان قلم موی طلایی، یک ماه باریک در ریشه انگشت اشاره بکشید. برای انگشت حلقه می توانید آن را به طور کامل طلایی نموده و در بخش انتهایی اش یک مثلث با رنگ مشکی ترسیم کنید.

خطوط شرابی

4-96

از دیگر رنگ های مناسب برای محل کار می توان به شرابی اشاره کرد که در عین تیره بودن، بسیار جذاب نیز هست. همه ها به غیر از انگشت اشاره را به صورت یکدست شرابی کنید. انگشت حلقه را لاک کالباسی بزنید. سپس با استفاده از نوار چسب های مخصوص ، شکل هندسی موردنظر خود را روی ترسیم کرده و لاک شرابی را روی آن بکشید. بلافاصله پس از اعمال رنگ دوم، نوارها را از روی بردارید تا خشک نشوند.

در انتهای کار، روی تمامی ها یک لایه برق بزنید.

فرنچ

5-91

ها را با یک لایه رنگ پایه همانند صورتی، بژ، کرم لاک بزنید. سپس به جای استفاده از رنگ سفید که عموما برای فرنچ استفاده می شود از رنگ های طلایی، مشکی یا صورتی برای رنگ آمیزی نوک ها استفاده کنید. در انتهای کار نیز یک لایه برق بزنید.

گل‌دار

6-85

ها را یک لایه رنگ پایه بزنید و برای اینکه کاملا حالت دخترانه داشته باشد و در عین حال زیبا و متین هم به نظر برسد، با استفاده از قلم موی ریز مخصوص ، با لاک های سبز تیره و صورتی، طرح گل و برگ روی آنها ترسیم کنید. برای اینکه زیباتر به نظر برسند، می توانید فرمی از آبرنگ به لاک ها داده و طرح های خود را تیره و روشن کنید. برای این منظور، لاک را از بیرون به درون طرح بکشید.

در انتهای کار نیز یک لایه برق بزنید.

اکلیلی

7-84

های دست را با رنگ های تیره و خنثی لاک بزنید و انگشت حلقه را خالی بگذارید. برای این انگشت می توانید یک لایه از لاک های اکلیلی درشت استفاده کنید. همچنین می توانید یک لایه برق زده و انگشت خود را درون پولک های ریز فرو کنید تا به سطح بچسبند. سپس دوباره یک لایه برق بزنید تا در جای خود ثابت شوند.

طرح مرمری

8-70

برای ترسیم طرح مرمری روی ، یک لایه لاک سفید بزنید و بگذارید خشک شوند. یک کیسه پلاستیکی را مچاله کرده و درون رنگ توسی فرو کنید. سپس خیلی نرم و آرام با آن روی های سفید ضربه بزنید. با این کار نقش های موجود در سنگ مرمر را روی های خود تداعی نموده و شکل زیبایی به آنها می بخشید.

سایه روشن آبی

9-60

یکی از ساده ترین و زیباترین مانیکورهای این است که چندین طیف مختلف از رنگ آبی را خریداری کرده و هر کدام از انگشتان خود را به ترتیب با آنها لاک بزنید.

نوارهای براق

10-502-121

برای این مدل کافی است رنگ مورد نظر را روی های خود بزنید. پس از خشک شدن، از نوارهای بسیار باریک نقره ای، مشکی، صورتی یا طلایی برای ایجاد خط یا شکل هندسی روی بهره بگیرید. در انتها نیز یک لایه برق بزنید.

روزیاتو

(Visited 6 times, 1 visits today)

مطالب مرتبط:
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.