پوستر سه بعدی ایرانی که به تایید والت دیزنی امریکا رسید


که به رسید . به گزارش افکارنیوز، امید اسدی با اعلام این خبر عنوان کرد : با نام” دارا و سارا “برای ارسال به تیم طراحی کردم که این تصویر به استودیو در کالیفرنیا رسید. در این سعی کردم تا با حفظ سبک پوستری از جنس طراحی کنم که وقتی ان را به استودیو فرستادم مورد کارمندان دیزنی واقع شد.

امید اسدی در مورد فعالیت هنری خودش در پرداخت : عکاسی و فیلمسازی را در سال ۱۳۸۶ شروع کردم و حدود ۱۰ سال است که در این زمینه فعالیت می کنم و طراحی اولین انیمیشن پرسپکتیو ایران و اختراع فیلترهای و … در کارنامه هنری خودم دارم که با یک سرچ ساده در اینترنت می توانید انبوهی از کارهای من را بیابید.

چند نسل از حدود ۶۰ سال پیش تاکنون با کارتون های زیبای خاطره دارند و شاید سالیان آینده نیز این جاذبه از بین نرود. شاید نوجوانان امروز به ذهنشان هم خطور نکند که کارتون سیندرلا حدود ۷۵ سال پیش تولید شده است. در طی این سال ها ده ها بار این کارتون ها با شکل های جدید، و بسته بندی تازه به بازار عرضه شده اند اما دیدن اولین این کارتون ها نیز جذاب است.
چند نکته در یک تاثیر گذار :


توجه کردن

شما در ابتدا باید در مورد عکس ها و یا طرح های گرافیکی که قصد استفاده از آنها را دارید تصمیم گیری کنید. برخی از طراحان ترجیح می دهند از تصاویر گرافیکی زیاد استفاده کنند، که حتی گاهی باعث تخریب تخیلات و تصورات آنها نسبت به آنچه در مورد طرح نهایی در ذهن داشته اند می شود.

را ساده طراحی کنید

شما ایده های خود را بواسطه رنگ ها و عناصر گرافیکی و متن به تصویر می کشید، اما به یاد دشته باشید که بکار بردن حجم زیادی از متن در اصلا ایده خوبی نیست.

استفاده هوشمندانه از رنگ ها

توجه به رنگ بندی اهمیت زیادی دارد. اگر قبلا چیزی در مورد تئوری رنگ نمی دانستید توصیه می کنم آن را یاد بگیرید. برای تکمیل رنگ بندی ها از تخیلات و قوه تصور خود استفاده کنید. مختصر و مفید بودن از دیگر مواردی است که در طراحی باید رعایت شود.

اسدی در خصوص تصویر برداری و عکاسی اضافه کرد : اگر نخواهیم به صورت تفریحی به موضوع استریوسکپی نگاه کنیم هر تصویر باید دارای پیام و مفهوم باشد که این کار در دست مشاوران کارامد و فیلمسازان و کارگردان با دید گرافیست می باشد.

اسدی در پایان درباره اخرین پروژه کاری خود اظهار کرد : اخرین پروژه من ، در مورد کارگردانی و فیلمسازی بدون نیاز به عینک می باشد که در این مورد توانسته ام به نتایجی برسم و در حال حاضر در حال تدوین این نوع کلیپ ها و تصاویر برای تلویزیون های هوشمند و هستم.

و این هم تصویر شده مخصوص نمایشگرهای در سایز کوچک:

darasara

واین هم نسخه قابل چاپ در سایز کوچک:

darasaraa

اطلاعات تکمیلی در وب سایت http://2dto3d.ir

(Visited 32 times, 1 visits today)

مطالب مرتبط:
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.