خانم نینا و این تصاویر گرافیکی داغ و دیدنی از زنان و دختران

خانم نینا و این تصاویر گرافیکی داغ و دیدنی از زنان و دختران . خانم نینا ی. ( Nina Y. ) یک گرافیست و هنرمند هنرهای دیجیتال اهل ایرلند است. طراحی های گرافیکی این خانم هنرمند بسیار جذاب و دیدنی است. گرافیک دست هنرمندان را برای خلق آثار هنری فانتزی و تخیلی باز می گذارد تا هنرمندان بتوانند ذهن خلاق خود را پرواز دهند و آثار دیجیتالی بسیار زیبایی را خلق کنند. شخصیت ها و تم این تصاویر گرافیکی اغلب داستانی و افسانه ای هستند و برخی نیز حاصل تخیلات خانم نینا می باشند. این هنرمند می گیود که این تصاویر را می توان روی جلد ( کاور ) کتاب و سی دی نیز استفاده نمود. شخصیت های استفاده شده در این صحنه های گرافیکی و دیجیتالی اغلب زن و دختر هستند. شخصیت هایی همچون شخصیت شنل قرمزی و … و نیز داستان های جن و پری در این مجموعه بسیار شاخص و بارز هستند.

گرافیک از واژهٔ یونانی graphikos است و به معنای آنچه است که مربوط می‌شود به طرح زدن و طراحی. تعریف دیگر از گرافیک هر کار و یا شیوهٔ مربوط به کشیدن تصویر از روی یک چیز و یا از انگاره آن است. و بنابر این همهٔ پدیده‌هایی را در بر می‌گیرد که ایجاد شده‌اند: به شکل یک نشانه، علامت، نقشه، طراحی، کشیدن از روی یک چیز و به ویژه طراحی خطی یک پدیده.

هنرهای گرافیک شامل کشیدن، طراحی کلیشه و گراور برای چاپ و طراحی گرافیکی است. صنایع گرافیک شامل همهٔ تکنیک‌ها و فعالیت‌هایی است که در تولید یک کار چاپی نقشی ایفا می‌کنند. طراحی گرافیک پیشه یا هنر ارتباط بصری است که از آمیزش تصویرها، واژه‌ها و ایده‌ها ترکیب شده تا اطلاعاتی را به تماشاگر برساند و به ویژه در او تأثیر مشخصی بنهد. گرافیست پیشه‌ای است در هنرها و صنایع گرافیک همچون طراحی گرافیک.

black_bird_s_nightfall_by_nina_y-d8eojhz

dirteaters_garden_3d_by_nina_y-d98qrot

fairytale2_by_nina_y-d8x9tn1

house_of_agoraphobics_by_nina_y-d8ox64l

little_red_riding_hood___a_winter_fairytale_by_nina_y-d81thw8

natassja_and_her_many_demons_by_nina_y-d655lsp

non_angelique_by_nina_y-d9lxazd

slave_by_nina_y-d52ly3b

swan_song_by_nina_y-d9y1ylx

tales_of_north_by_nina_y-d7ys0il

the_aquarium_of_wonder___lighter_by_nina_y-d9xtl95

the_land_of_beasts_by_nina_y-d9b7zjr

the_puppet_master_by_nina_y-d60bjg4

venom_by_nina_y-d89tb8p

برای مشاهده تصویر در اندازه واقعی روی عکس کلیک کنید

منبع: نماگویا به نقل از دویانت آرت ؛

مترجم : وحید کوکبی حمیدپور ؛ توضیحات هنر دیجیتال و گرافیک : ویکی پدیا

(استفاده از این مطلب فقط با ذکر نام منبع “نماگویا” و لینک به این مطلب مجاز می باشد)

اطلاعات بیشتر:  nina-y در دویانت آرت

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.