× بستن تبلیغات

نقاشی های حیرت آور و ناب فقط با مداد سیاه ( سیاه قلم )

نقاشی های حیرت آور و ناب فقط با مداد سیاه ( سیاه قلم ) . نقاشی با مداد یا همان سیاه قلم ، شکلی از هنر بصری یا ویژوال می باشد که می توان گفت یکی از ساده ترین و با اندازه کافی دارای بار معنایی موثر برای ایده های بصری و ویژوال برقرارکننده ارتباط است. نماگویا شما را به تماشای این هنر ناب از سیاه قلم یا نقاشی با مداد دعوت می نماید. تماشای این گالری هنری را از دست ندهید.

نقاشی، نگارگری یا رسم، فرآیندی است که طی آن رنگ بر روی یک سطح مانند کاغذ یا بوم ایجاد نقش می‌کندو اثری خلق می‌شود. فردی که این فرایند توسط او انجام می‌گیرد نقاش نام دارد، به‌خصوص زمانی که نقاشی حرفهٔ شخص باشد. نقاشی یکی از رشته‌های اصلی هنرهای تجسمی است و قدمت آن شش برابر زبان نوشتاری می‌باشد. برخی از پژوهشگران معنقدند اولین نقاشی‌های یافت‌شده در غارها حاکی از آن است که انسان‌های اولیه با کشیدن نقش حیوانات و شکارشان به نوعی خود را آمادهٔ نبرد با آن‌ها می‌کرده‌اند.

قدیمی‌ترین نقاشی‌ها در دنیا که متعلق به حدود ۳۲۰۰۰ هزار سال پیش می‌باشد، در گروته شاوه فرانسه قرار دارد. این نقاشی‌ها که با استفاده از افرای قرمز و رنگ‌دانه سیاه، حکاکی و رنگ شده‌اند، تصاویری از اسب‌ها، کرگدن‌ها، شیرها، بوفالوها و ماموت‌ها را نشان می‌دهند. این‌ها نمونه‌هایی از نقاشی در غار هستند که در اغلب نقاط دنیا وجود دارند.

بسیاری از آثار شناخته شده و مشهور هنری امروزی، مانند مونالیزا، نقاشی هستند. هرچند اختلاف نظرهای جزئی در مورد کاملاً هنری بودن آثاری که به روش‌های غیر سنتی و با روش‌های غیر از شیوه‌های کلاسیک خلق می‌شوند وجود دارد اما از لحاظ مفهومی، هنرمندانی که از صدا، نور، آتش‌بازی، چاپگرهای جوهرافشان، پیکسل‌های صفحه نمایشگر و حتی پاستل یا مواد دیگر برای خلق اثرشان استفاده می‌کنند، با کسانی که مواد سنتی و رنگ‌های آمیخته با زرده تخم مرغ را بکار می‌برند، یکسان هستند. در نتیجه به اغلب کارهای هنری از این دست نقاشی گفته می‌شود.

در قیاس با نقاشی، طراحی، سلسله عملیات ایجاد یک سری اثر و نشانه با استفاده از فشار آوردن یا حرکت ابزاری بر روی یک سطح است. نقاشی ساختمان یک روش قابل اجرا برای تزئین دیوارهای یک ینا با استفاده از رنگ‌آمیزی در ساختار جزئیات کار موجود است.

1-amazing-drawing-elephant-mural-by-adonna.preview

2-amazing-drawing-elephant-mural-by-adonna.preview

3-amazing-drawing-elephant-mural-by-adonna.preview

4-amazing-drawing-elephant-mural-by-adonna.preview

5-amazing-drawing-elephant-mural-by-adonna.preview

6-amazing-drawing-elephant-mural-by-adonna.preview

7-amazing-drawing-elephants-mural-by-adonna.preview

8-amazing-drawing-baby-bath-by-loveleah.preview

9-amazing-drawing-old-woman-by-kinglord

10-amazing-drawing-old-woman-lady

11-amazing-drawing-by-lauraeddy

12-amazing-drawing-water-by-manny-vailoces.preview

13-amazing-drawing-water-by-lumograph.preview

14-amazing-drawing-water-paul-shanghai.preview

15-amazing-drawing-by-mariusz.preview

16-amazing-drawing-hand-illusion

17-amazing-drawing-by-angrill-jorda.preview

18-amazing-drawing-by-kevinserad.preview

برای مشاهده تصویر در اندازه واقعی روی عکس کلیک کنید

منبع: نماگویا به نقل از وب نیل ؛ تعریف نقاشی : ویکی پدیا

(استفاده از این مطلب فقط با ذکر نام منبع “نماگویا” و لینک به این مطلب مجاز می باشد)

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.