حیرت نکنید! این نقاشی های سه بعدی شما را در خیال غرق می کنند (+۱۶)


نکنید ! این نقاشی های شما را در غرق می کنند ! با حال و … ! این های ( ۳D ) ( ) مخاطبان خود را فقط به تماشا دعوت نمی کنند بلکه آنها را دعوت به حضور در ضیافت رنگ و فانتزی می کنند تا واقعیت و را به شکلی عجیب ، و ماهرانه ای به یکدیگر پیوند بزنند. این ها ، آثار هنری با طعم لذت و شادی هستند. به دیدن این ها رفتن ، کمی خسته کننده است باید وارد این های زیبا و پر از تفریح و شادی شد! این ها در نمایشگاه ویژه مجیک آرت ( هنر جادویی ) در شهر هانگژو در کشور به نمایش گذاشته شده اند. نماگویا شما را به تماشای این ۳۰ اثر هنری فوق العاده مفرح و جذاب دعوت می نماید.

تعریف :

، نگارگری یا رسم، فرآیندی است که طی آن رنگ بر روی یک سطح مانند کاغذ یا بوم ایجاد نقش می‌کندو اثری خلق می‌شود. فردی که این فرایند توسط او انجام می‌گیرد نقاش نام دارد، به‌خصوص زمانی که حرفهٔ شخص باشد. یکی از رشته‌های اصلی هنرهای تجسمی است و قدمت آن شش برابر زبان نوشتاری می‌باشد. برخی از پژوهشگران معنقدند اولین ‌های یافت‌شده در غارها حاکی از آن است که انسان‌های اولیه با کشیدن نقش حیوانات و شکارشان به نوعی خود را آمادهٔ نبرد با آن‌ها می‌کرده‌اند.

قدیمی‌ترین ‌ها در دنیا که متعلق به حدود ۳۲۰۰۰ هزار سال پیش می‌باشد، در گروته شاوه فرانسه قرار دارد. این ‌ها که با استفاده از افرای قرمز و رنگ‌دانه سیاه، حکاکی و رنگ شده‌اند، تصاویری از اسب‌ها، کرگدن‌ها، شیرها، بوفالوها و ماموت‌ها را نشان می‌دهند. این‌ها نمونه‌هایی از در غار هستند که در اغلب نقاط دنیا وجود دارند.

بسیاری از آثار شناخته شده و مشهور هنری امروزی، مانند مونالیزا، هستند. هرچند اختلاف نظرهای جزئی در مورد کاملاً هنری بودن آثاری که به روش‌های غیر سنتی و با روش‌های غیر از شیوه‌های کلاسیک خلق می‌شوند وجود دارد اما از لحاظ مفهومی، هنرمندانی که از صدا، نور، آتش‌بازی، چاپگرهای جوهرافشان، پیکسل‌های صفحه نمایشگر و حتی پاستل یا مواد دیگر برای خلق اثرشان استفاده می‌کنند، با کسانی که مواد سنتی و رنگ‌های آمیخته با زرده تخم مرغ را بکار می‌برند، یکسان هستند. در نتیجه به اغلب کارهای هنری از این دست گفته می‌شود.

در قیاس با ، طراحی، سلسله عملیات ایجاد یک سری اثر و نشانه با استفاده از فشار آوردن یا حرکت ابزاری بر روی یک سطح است. ساختمان یک روش قابل اجرا برای تزئین دیوارهای یک ینا با استفاده از رنگ‌آمیزی در ساختار جزئیات کار موجود است.

گالری و نمایشگاه های ( ۳D )

interactive art exhibition

3d-painting (1).preview

3d-painting (2).preview

3d-painting (3).preview

3d-painting (4).preview

3d-painting (5).preview

3d-painting (6).preview

3d-painting (7).preview

3d-painting (8).preview

3d-painting (9).preview

3d-painting (10).preview

3d-painting (12).preview

3d-painting (13).preview

3d-painting (14).preview

3d-painting (15).preview

3d-painting (16)

3d-painting (17)

3d-painting (18)

3d-painting (19)

3d-painting (20)

3d-painting (21)

3d-painting (22)

3d-painting (23)

3d-painting (24)

3d-painting (25)

3d-painting (26)

3d-painting (27)

3d-painting (28)

3d-painting (32)

برای مشاهده تصویر در اندازه واقعی روی عکس کلیک کنید

منبع: نماگویا به نقل از وب نیل ؛ توضیحات : ویکی پدیا

 (استفاده از این مطلب فقط با ذکر نام منبع “نماگویا” و لینک به این مطلب مجاز می باشد)

(Visited 252 times, 1 visits today)

مطالب مرتبط:
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.