این صحنه های اعجاب انگیز از این دختران رویایی و فانتزی

این صحنه های اعجاب انگیز از این دختران رویایی و فانتزی . خانم کلودیا ( Claudia ) عکاس و هنرمند هنرهای دیجیتال و گرافیست اهل ایالات متحده امریکا است. این خانم هنرمند و حرفه ای در گرافیک ، کاور ها و جلدهای بسیار حرفه ای را نیز برای فروشگاه ها و … طراحی کرده است و گویا توانسته جایزه بهترین تصویرگر را از آن خود کند. در این جا می خواهیم نگاهی به برخی از آثار گرافیکی و هنر دیجیتال خانم کلودیا مک کینی بیاندازیم. این خانم آمریکایی در آثار هنری خود از روش ترکیبی بهره برده است. برخی از این طراحی ها بسیار تاثیرگذار و خیره کننده هستند. این هنرمند زن از سبک فوتومانیپیولیشن یا همان ترکیب تصاویر و افکت ها استفاده کرده تا آثار برجسته و زیبایی را خلق نماید. قهرمانان در این تصاویر گرافیکی اغلب دختر هستند و مدل های دختر و پسر نیز در این تصاویر دیجیتالی استفاده شده اند.

گرافیک از واژهٔ یونانی graphikos است و به معنای آنچه است که مربوط می‌شود به طرح زدن و طراحی. تعریف دیگر از گرافیک هر کار و یا شیوهٔ مربوط به کشیدن تصویر از روی یک چیز و یا از انگاره آن است. وبنابر این همهٔ پدیده‌هایی را در بر می‌گیرد که ایجاد شده‌اند: به شکل یک نشانه، علامت، نقشه، طراحی، کشیدن از روی یک چیز و به ویژه طراحی خطی یک پدیده.

هنرهای گرافیک شامل کشیدن، طراحی کلیشه وگراور برای چاپ و طراحی گرافیکی است. صنایع گرافیک شامل همهٔ تکنیک‌ها و فعالیت‌هایی است که در تولید یک کار چاپی نقشی ایفا می‌کنند. طراحی گرافیک پیشه یا هنر ارتباط بصری است که از آمیزش تصویرها، واژه‌هاو ایده‌ها ترکیب شده تا اطلاعاتی را به تماشاگر برساند و به ویژه در او تأثیر مشخصی بنهد. گرافیست ، پیشه‌ای است در هنرها و صنایع گرافیک همچون طراحی گرافیک.

از زمانی که انسان تصمیم به ارایه یک پیام تصویری گرفت و به زعم خویش از مواد و متریالی که برای هم نوعان او مفاهیم مشخص و تا حدودی ثابت داشت استفاده کرد هنر گرافیک آغاز شد و تا کنون نیز با همه پیشرفت‌ها و تغییراتی که داشته است باز هم با همان شیوه به حرکت خود ادامه می‌دهد. صدها نگاره در غارشووه Chauvet در جنوب فرانسه که در سی هزار سال پیش از میلاد مسیح طراحی شده‌اند، نگاره‌های غار لاسکو Lascaux، (چهارده هزار سال پیش از میلاد مسیح)، نگاره‌های شکارچیان در غار بیمبتکا Bhimbetka در هندوستان، (هفت هزار سال پیش از میلاد مسیح)، نگاره بومیان آفریقا در غار سیاربرگ آفریقای جنوبی (هزار سال پیش از میلاد مسیح) و بسی دیگر از این غار نگارها در دیگر نقاط جهان به همراه تولد خط به آوند زبان نوشته شده در سه یا چهار هزار سال پیش از میلاد، همه نشانه‌هایی بارز هستند از تاریخ گرافیک و رشته‌های وابسته به آن.

برای تبدیل شدن این تصاویر و عکس های گرافیکی به یک کلاس آموزشی ، چند عکس به صورت قبل و بعد از طراحی ، به شما مخاطبان گرامی نماگویا نمایش داده شده است

winter_sets_by_phatpuppyart_studios-d80gmil

wickedly_wicked_by_phatpuppyart_studios-d8lnsj5

vignette_by_phatpuppyart_studios-d7tskzg

the_fear_inside_by_phatpuppyart_studios-da2495x

the_garden_by_phatpuppyart_studios-d94b7a0

valkyrie_by_phatpuppyart_studios-d9tnzdj

summer_maiden_by_phatpuppyart_studios-da5q25o

steam_heat_by_phatpuppyart_studios-d8hb89d

sadness_in_wonderland_by_phatpuppyart_studios-d8qbv5c

last_swan_song_by_phatpuppyart_studios-d8pg0e0

on_top_of_the_world_by_phatpuppyart_studios-da1ifz9

portrait_of_lady_by_phatpuppyart_studios-da9v8qy

don_t_look_back_by_phatpuppyart_studios-d9o59pb

die_for_the_king_by_phatpuppyart_studios-d7i2zmk

debm_sm_by_phatpuppyart_studios-d927nag

before_and_after_the_grave_by_phatpuppyart_studios-d7nbcdn

cat_woman_by_phatpuppyart_studios-d83f493

choose_life_by_phatpuppyart_studios-d9ul6x3

before_after_beautifully_gothic_by_phatpuppyart_studios-d835adj

back_room_afair_by_phatpuppyart_studios-d9s7lvr

برای مشاهده تصویر در اندازه واقعی روی عکس کلیک کنید

منبع: نماگویا به نقل از دویانت آرت ؛ توضیح گرافیک : ویکی پدیا

 (استفاده از این مطلب فقط با ذکر نام منبع “نماگویا” و لینک به این مطلب مجاز می باشد)

اطلاعات بیشتر: phatpuppyart-studios در دویانت آرت

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.