حیرت نکنید! این نقاشی های سه بعدی شما را در خیال غرق می کنند (+۱۶)

حیرت نکنید ! این نقاشی های سه بعدی شما را در خیال غرق می کنند ! با حال و حیرت آور … ! این نقاشی های سه بعدی ( ۳D ) ( تری دی ) مخاطبان خود را فقط به تماشا دعوت نمی کنند بلکه آنها را دعوت به حضور در ضیافت رنگ و فانتزی می کنند تا واقعیت و خیال را به شکلی عجیب ، حیرت آور و ماهرانه ای به یکدیگر پیوند بزنند. این نقاشی ها ، آثار هنری با طعم لذت و شادی هستند. به دیدن این نقاشی ها رفتن ، کمی خسته کننده است باید وارد این نقاشی های زیبا و پر از تفریح و شادی شد! این نقاشی ها در نمایشگاه ویژه مجیک آرت ( هنر جادویی ) در شهر هانگژو در کشور چین به نمایش گذاشته شده اند. نماگویا شما را به تماشای این ۳۰ اثر هنری فوق العاده مفرح و جذاب دعوت می نماید.

تعریف نقاشی :

نقاشی، نگارگری یا رسم، فرآیندی است که طی آن رنگ بر روی یک سطح مانند کاغذ یا بوم ایجاد نقش می‌کندو اثری خلق می‌شود. فردی که این فرایند توسط او انجام می‌گیرد نقاش نام دارد، به‌خصوص زمانی که نقاشی حرفهٔ شخص باشد. نقاشی یکی از رشته‌های اصلی هنرهای تجسمی است و قدمت آن شش برابر زبان نوشتاری می‌باشد. برخی از پژوهشگران معنقدند اولین نقاشی‌های یافت‌شده در غارها حاکی از آن است که انسان‌های اولیه با کشیدن نقش حیوانات و شکارشان به نوعی خود را آمادهٔ نبرد با آن‌ها می‌کرده‌اند.

قدیمی‌ترین نقاشی‌ها در دنیا که متعلق به حدود ۳۲۰۰۰ هزار سال پیش می‌باشد، در گروته شاوه فرانسه قرار دارد. این نقاشی‌ها که با استفاده از افرای قرمز و رنگ‌دانه سیاه، حکاکی و رنگ شده‌اند، تصاویری از اسب‌ها، کرگدن‌ها، شیرها، بوفالوها و ماموت‌ها را نشان می‌دهند. این‌ها نمونه‌هایی از نقاشی در غار هستند که در اغلب نقاط دنیا وجود دارند.

بسیاری از آثار شناخته شده و مشهور هنری امروزی، مانند مونالیزا، نقاشی هستند. هرچند اختلاف نظرهای جزئی در مورد کاملاً هنری بودن آثاری که به روش‌های غیر سنتی و با روش‌های غیر از شیوه‌های کلاسیک خلق می‌شوند وجود دارد اما از لحاظ مفهومی، هنرمندانی که از صدا، نور، آتش‌بازی، چاپگرهای جوهرافشان، پیکسل‌های صفحه نمایشگر و حتی پاستل یا مواد دیگر برای خلق اثرشان استفاده می‌کنند، با کسانی که مواد سنتی و رنگ‌های آمیخته با زرده تخم مرغ را بکار می‌برند، یکسان هستند. در نتیجه به اغلب کارهای هنری از این دست نقاشی گفته می‌شود.

در قیاس با نقاشی، طراحی، سلسله عملیات ایجاد یک سری اثر و نشانه با استفاده از فشار آوردن یا حرکت ابزاری بر روی یک سطح است. نقاشی ساختمان یک روش قابل اجرا برای تزئین دیوارهای یک ینا با استفاده از رنگ‌آمیزی در ساختار جزئیات کار موجود است.

گالری و نمایشگاه نقاشی های سه بعدی ( ۳D )

interactive art exhibition

3d-painting (1).preview

3d-painting (2).preview

3d-painting (3).preview

3d-painting (4).preview

3d-painting (5).preview

3d-painting (6).preview

3d-painting (7).preview

3d-painting (8).preview

3d-painting (9).preview

3d-painting (10).preview

3d-painting (12).preview

3d-painting (13).preview

3d-painting (14).preview

3d-painting (15).preview

3d-painting (16)

3d-painting (17)

3d-painting (18)

3d-painting (19)

3d-painting (20)

3d-painting (21)

3d-painting (22)

3d-painting (23)

3d-painting (24)

3d-painting (25)

3d-painting (26)

3d-painting (27)

3d-painting (28)

3d-painting (32)

برای مشاهده تصویر در اندازه واقعی روی عکس کلیک کنید

منبع: نماگویا به نقل از وب نیل ؛ توضیحات نقاشی : ویکی پدیا

 (استفاده از این مطلب فقط با ذکر نام منبع “نماگویا” و لینک به این مطلب مجاز می باشد)

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.