کلکسیون داغ لباس زنانه کلوین کلاین ( Calvin Klein ) بهار ۲۰۱۶

کلکسیون داغ لباس زنانه کلوین کلاین ( Calvin Klein ) بهار ۲۰۱۶ . کلوین کلاین برند مشهور دنیای مد و لباس جدیدترین لباس های بهاره زنانه و دخترانه خود را به روی رانوی برده است. این مجموعه همانند طراحی های دیگر این برند جذاب ، داغ و شیک می باشد و می تواند سلیقه ی هر مشکل پسندی را پوشش بدهد. انواع لباس مجلسی و شب ، لباسهای بیرون زنانه و دخترانه در این فشن شو قابل مشاهده می باشد. نماگویا شما را به تماشای این مجموعه دیدنی لباس زنان و دختران کلوین کلاین دعوت می نماید.

کلوین کلاین، ( Calvin Klein ) که بنام سی‌کی ( CK ) نیز شناخته می‌شود، خانه مد آمریکایی می‌باشد، که توسط طراح مد، کلوین کلاین، تاسیس شده است. شعبه مرکزی این شرکت در میدتاون منهتن شهر نیویورک قرار دارد. در حال حاضر برند کلوین کلاین، متعلق به شرکت پی‌وی‌اچ می‌باشد.

CK

Calvin Klein Collection: Spring 2016 RTW

calvklein-spring-2016-rtw-slide-2IUC-slide

calvklein-spring-2016-rtw-slide-3MDB-slide

calvklein-spring-2016-rtw-slide-5SJT-slide

calvklein-spring-2016-rtw-slide-62KL-slide

calvklein-spring-2016-rtw-slide-BHQO-slide

کلوین ریچارد کلاین ( Calvin Richard Klein ) (زادهٔ ۱۹ نوامبر ۱۹۴۲) طراح مد آمریکایی و بنیانگذار شرکت کلوین کلاین (۱۹۶۸) است. او علاوه بر پوشاک در زمینه تولید عطر، جواهر و ساعت نیز فعالیت داشته است. کلوین کلاین زادهٔ ۱۹ نوامبر ۱۹۴۲ در آمریکا است. این طراح مد آمریکایی بعدها (۱۹۶۸) شرکت calvin klein را تأسیس کرد. کلیان برانکس متولد شد، او در مدرسه عالی هنر و طراحی مد و مدل لباس، ثبت نام کرد و مشغول به تحصیل شد، اما هرگز از مؤسسه مد نیویورک فارغ‌التحصیل نشد فقط ۲۰۰۳ دکترای افتخاری دریافت کرد. کار آموزی خود را زمینه مدل و طراحی مدل لباس ۱۹۶۲ در کار گاه خط تولید قدیمی کت و شلوار شروع کرد. بعد صرف ۵ سال کار طراحی مدل و مدل لباس دخترانه و دیگر طراحی‌ها در مغازه‌های نیویورک، اولین شرکت خود را ۱۹۶۸ با دوست دوران کودکی خود به نام بری شوارتز راه‌اندازی کرد.

کلاین به عنوان یکی از رهبران طراحی مختلف در جامعه یهودی مهاجر در برانکس مطرح شد (همراه رابرت دنینگ، رالف لورن). آو، تحت حمایت بارون توسط معرفی کار خود در گلچین مد صحنه نیویورک (صحنه نمایش مد) کلاین بلافاصله به خاطر استعدادش در اولین نمایش خود (هفته مد نیویورک) به رسمیت شناخته شد، موفقیت دیگری هم قبل از آن به دست آورده بود آن هم به راه انداختن اولین خط تولید شلوار جین بود. ۱۹۶۵ ازدواج کرد و دارای دختر شد (مارچی) که مارچی حال حاضر به عنوان تولید کننده استعدادهای درخشان برای NBC که شنبه شب‌ها برنامه زنده کار می‌کند، ۱۹۷۴ طلاق گرفت. یک بار هم دخترش در ماجرای گروگانگیری ۱۹۷۸ به مدت ۹ ساعت گروگان گرفته شده بود که با پرداخت باج ۱۰۰ هزار دلاری آزاد شد و گروگانگیرها هم توسط پلیس دستگیر شدند. ۱۹۸۶ دوباره ازدواج کرد، این بار با فارغ الالتحصیل مد به نام کلی رکتور که شرکت کلین کار می‌کرد که او بعدها به عنوان یک عکاس مقتدر شناخته شد و ۲۰۰۶ طلاق گرفتند.

CK

Calvin Klein Collection: Spring 2016 RTW

calvklein-spring-2016-rtw-slide-D7VQ-slide

calvklein-spring-2016-rtw-slide-E148-slide

calvklein-spring-2016-rtw-slide-GKDL-slide

calvklein-spring-2016-rtw-slide-KK4N-slide

calvklein-spring-2016-rtw-slide-KR6S-slide


شرکت کلوین کلاین یک پیشرو در زمینه طراحی مد، مدل، مدل لباس مجلسی، مدل لباس و استودیو بازار یابی جهان، طرح‌ها و بازارهای زنان و مردان طراحی مجموعه پوشاک و طیف وسیعی محصولات دیگر که تولید و به بازار عرضه می‌شود که توسط شبکه‌ای گسترده برای صدور مجوز قرار داد و سایر ترتیبات در سرتاسر جهان، است. برندها و شیوه زندگی شامل مجموعه، شلوار جین، لباس زیر و … ارائه می‌دهند.

PVH یکی از بزرگترین شرکت‌های تولید کننده پوشاک، مدل لباس جهان است صاحب آن و بازارش را با نام تجاری خودش می‌شناسند. این شرکت بزرگترین و وسیع‌ترین شرکت مدل لباس و بازار مدل و مدل لباس انواع کالا تحت نام تجاری calvin klein است.

CK

Calvin Klein Collection: Spring 2016 RTW

calvklein-spring-2016-rtw-slide-LRQE-slide

calvklein-spring-2016-rtw-slide-NDSI-slide

calvklein-spring-2016-rtw-slide-PRVA-slide

calvklein-spring-2016-rtw-slide-PY36-slide

calvklein-spring-2016-rtw-slide-QRJM-slide

calvklein-spring-2016-rtw-slide-R2IP-slide

calvklein-spring-2016-rtw-slide-T2TQ-slide

calvklein-spring-2016-rtw-slide-V4ZU-slide

calvklein-spring-2016-rtw-slide-YKD9-slide

calvklein-spring-2016-rtw-slide-Z03I-slide

برای مشاهده تصویر در اندازه واقعی روی عکس کلیک کنید

منبع: نماگویا به نقل از نیویورک تایمز ؛ تصاویر : Regis Colin Berthelier/NOWFASHION ؛ توضیحات برند کلوین کلاین : ویکی پدیا

 (استفاده از این مطلب فقط با ذکر نام منبع “نماگویا” و لینک به این مطلب مجاز می باشد)

مطالب مرتبط
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.