برانگیخته نشدن آلت جنسی در بین مردان : اعلام خطر برای سلامت ؟!


نشدن آلت جنسی در : برای سلامت ؟! نشدن آلت جنسی در معمول است اما آلت جنسی دماسنج کلی شما است. وقتی نمی‌شود، اغلب پیش درآمدی است بر مشکل قلب، کلیه یا مغز. به گزارش شفا آنلاین،دکتر لاندن تروست،‌ اورولوژیست در کلینیک مایو که در آمریکا بسیار معتبر است، می‌گوید: «اغلب می گویند، آلت جنسی دماسنج کلی شما است. وقتی نمی‌شود، اغلب پیش درآمدی است بر مشکل قلب، کلیه یا مغز.»

BDJCNJ_3314565b

گاهی اوقات، ۵ تا ۱۰ سال قبل از این که حمله قلبی یا مغزی را ببینیم، اتفاق می افتد… این می‌تواند یک هشدار زودهنگام باشد.» بنابراین اگر با دقت به دنبال حل این مشکل بروید، شاید از بیماری‌های دیگر در امان بمانید.

اما خود از کار افتادن آلت جنسی می‌تواند ناشی از ،اختلالات هورمونی،سطح آدرنالین،به هم ریختن روابط عاطفی و استرس زیاد باشد.

می‌تواند به مردانی که آلت جنسی‌شان نمی‌شود، کمک کند. دلایل زیاد دیگری هم از جمله تغذیه نامناسب، بی‌تحرکی، استفاده از مواد نیکوتین دار و نوشیدن الکل می‌توانند منجر به این مشکل شوند. با توجه به اینکه نشدن آلت جنسی یکی از و عروقی محسوب می‌شود و هم برای قلب مفید است، نتایج یک تحقیق نشان داده نوشیدن چند فنجان در روز می‌تواند به ایستادن آلت جنسی کمک کند.

این مشکل به‌خصوص در سنین بالا زیاد است و برآورد می‌شود حدود ۷۰ درصد به همین دلیل قید رابطه جنسی را می‌زنند.

با توجه به اینکه کافئین موجود در سبب گشاد شدن رگ‌ها می‌شود، عضلات آلت جنسی هم بهتر کارشان را انجام می‌دهند. البته این امتیاز شامل حال مردانی که دارند، نمی‌شود.

از سوی دیگر باید به شدت مراقب مقدار مصرف شده هم باشید، چون ممکن است باعث بی خوابی، تپش قلب و حتی مشکلات بزرگ تر شود.


مطالب مرتبط:
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*