تصاویر : گروه موسیقی دختران کره شمالی و لغو کنسرت این گروه در پکن


تصاویر : موسیقی دختران کره شمالی و این در . موسیقی دختران کره شمالی که شخص کیم جونگ اون رهبر این کشور تشکیل داده بود به دلایلی نامعلوم شد و اعضای این فورا را به مقصد پیونگ یانگ ترک کردند. به گزارش فرادید، پس از آنکه منابع خبری دو روز قبل از برگزاری تور خارجی موسیقی “مورنبونگ” در خبردادند ساعاتی قبل منابع کره‌ای و چینی اعلام کردند این به دلایل نامعلوم خود را کرده و فورا به کشور خود بازگشته‌اند.

“مورنبونگ” مورد علاقه رهبرکره شمالی شامل دختران نوانده‌ای است که کیم جونگ اون شخصا در سال ۲۰۱۲ تشکیل داده و بر اجراهای آنان نظارت دارد. سبک موسیقی، پوشش و نحوه اجرای این کاملا غربی است و آنها ترانه ها و آهنگ های کره‌ای در ستایش رهبر این کشور و توصیف سرزمین مادری را با رنگ آمیزی غربی اجرا می‌کنند.

این دوازده عضو دارد که سازهایی چون ویولون الکترونیک، ویولن سل، ساکسیفون، ارگ برقی و درامز را می‌نوازند؛”سونو هیانگ هوی” رهبر و نوازنده ویولن است که پیشتر توانایی او در نوازندگی مورد توجه رسانه‌ها نیز قرار گرفت. در همین حال تور این موسیقی از سه روز قبل قرار بود با اجرای موسیقی در سالن هنرهای نمایشی آغاز شود که ساعاتی قبل ناگهان و بدون اعلام قبلی شد و اعضا به سرعت به کشور خود بازگردانده شدند؛ رسانه‌های مختلف جهان از جمله رویترز در روزهای اخیر اولین اجرای موسیقی دختران “مورنبونگ” را مورد توجه قرار دادند و از لحظه ورود آنها تا انتقال به هتل محل اقامتشان در پایتخت چین را عکس منتشر کردند. در حالی که آنها آماده پوشش گسترده اجرای موسیقی این بودند شده است.

چین جزو معدود کشورهایی است که با کره روابط دوستانه دارد اما روابط دو کشور پس از آزمایش هسته‌ای پیونگ یانگ در سال ۲۰۱۳ سرد شده است.

تصاویر : گروه موسیقی دختران کره شمالی و لغو کنسرت این گروه در پکن

(Visited 24 times, 1 visits today)

مطالب مرتبط:
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.