۵ اشتباه خانم ها در رابطه جنسی + راه حل (+۱۶)


۵ ها در رابطه جنسی + . در اینجا به بررسی ۵ زنان در خواهیم پرداخت . استرس، خستگی و افسردگی می‌تواند میل جنسی مرد را کاهش دهد، همان‌طور که می‌توانند زنان را تحت تاثیر قرار دهد. به گزارش شفا آنلاین،آیا شما از زندگی جنسی‌تان راضی هستید؟ مطمئنید؟ متخصصان می‌گویند حتی زنانی که با اعتماد به نفس ابراز می‌کنند که از زندگی جنسی‌شان راضی هستند نمی‌دانند چه زمان باید رابطه را احیا کنند. در اینجا چند رایج و راه‌های ساده اصلاح آنها را در زندگی جنسی‌ می‌خوانید.

اول: منتظر می‌شوید تا خلق‌تان خوب شود

اگر شما را تا زمانی که مغز و بدن‌تان فرمان شادی بدهد، احتمالا هیچ وقت سرحال نخواهید بود چون بسیاری از زنان تا زمانی که در موقعیت قرار نداشته باشند احساس تمایل نمی‌کنند. تحقیقات نشان می‌دهد که حتی لمس می‌تواند این پیام را به مغز را بدهد که میل جنسی شما را فعال کند. حتی اگر احساس نکنید میل جنسی دارید به این معنا نیست که تحریک نخواهید شد.

دوم: لذت همسرتان را به لذت خودتان ترجیح می‌دهید

زمان خودخواه بودن است.گذاشتن تمام انرژی برای رضایت شریک زندگی، شما را عاشق بهتری نشان نمی‌دهد بلکه باعث خوشحالی و رضایت کمتر شما شده و این می‌تواند برای هر دو شما بد باشد. به صورت بیولوژیکی زنان نیازهای دیگران را مقدم بر نیاز خود قرار می‌دهند اما این غریزه می‌تواند تهدید کننده زندگی جنسی شما باشد.


راه‌حل: همه چیز را آرام پیش ببرید.زنان دیرتر از مردان به اوج لذت جنسی می‌رسند در این مورد احساس گناه نکنید، لذت شما، شریک زندگی‌تان را هم تحریک خواهد کرد. این مهم است که با خودتان و شریک زندگی‌تان صادق باشید و بدانید چه چیزی شما را به لذت می‌رساند. اگر از وضعیت خاصی لذت نمی‌برید درباره آن صحبت کنید. اگر سخت‌تان است که شب بیدار بمانید، بگذارید برای صبح.

سوم: فکر می‌کنید او همیشه آماده است

اگر او نخواهد یا در رابطه به نعوظ نرسید به این معنا نیست که دیگر شما را دوست ندارد و زن دیگری را می‌خواهد. استرس، خستگی و افسردگی می‌تواند میل جنسی مرد را کاهش دهد، همان‌طور که می‌توانند زنان را تحت تاثیر قرار دهد. مردان بعد از رسیدن به لذت جنسی یک دوره بهبود دارند و این دوره هرچه سن‌شان بالاتر می‌رود، بلندتر می‌شود.

چهارم: اجازه می‌دهید زبان بدن بین شما و خوب قرار بگیرد

دلیل دیگری برای دوست داشتن خودتان می‌خواهید؟ تحقیقات نشان داده است که زنانی که تصویر بدنی خوبی از خود دارند بیشتر دارند و ارگاسم بیشتری را نسبت به آنهایی که این حس را نسبت به خود ندارند، تجربه می‌کنند. حقیقت این است که مردان جذابیت زیادی برای شرکای زندگی‌شان دارند و مشتاق با آنها هستند و نگران آن نیستند که همسرشان چه پوشیده یا چه وزنی دارد. اگر نیاز به روحیه دارید این را از شریک زندگی‌تان نخواهید به جای آن سوال‌های مثبت بپرسید مثلا بگویید « فکر می‌کنی از داشتن با من امشب لذت ببری؟» یا « جذاب‌ترین بخش بدن من از نظر تو چیست؟»

پنجم: از تصورات‌تان استفاده نمی‌کنید

زوج‌های که به طور منظم دارند شادتر هستند. برای نگهداشتن این انرژی شما نیاز به خیال‌بافی و تصویرسازی دارید. بسیاری از زنان فکر می‌کنند که نباید این کار را انجام دهند در حالی که این کار باعث ایجاد تمایل بیشتر می‌شود.

(Visited 203 times, 1 visits today)

مطالب مرتبط:
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.