تصاویری جالب از کم و زیاد کردن وزن بازیگران هالیوود برای بازی در فیلم

تصاویری جالب از کم و زیاد کردن وزن بازیگران هالیوود برای بازی در فیلم . بازیگران گهگاه برای ایفای بعضی نقشها مجبور می‌شوند که وزن خود را به شدت کم کنند یا به شدت افزایش دهند. به گزارش فرادید به نقل از تلگراف، معمولاً چنین بازیگرانی پاداش زحمات و تلاششان را هم می‌گیرند و مورد ستایش تماشاگران و منتقدان قرار می‌گیرد. در زیر با برخی از شدیدترین نمونه‌های کم و زیاد کردن وزن برای بازی در فیلمها آشنا می‌شوید:

کریس هِمزوورث، بازیگر استرالیایی سلفی‌ای از خود منتشر کرده که او را در حال آماده شدن برای نقشش در فیلم "قلب دریا" نشان می‌دهد. او برای وزن کم کردن رژیم 500 کالری در روز را در پیش گرفته است.

کریس هِمزوورث، بازیگر استرالیایی سلفی‌ای از خود منتشر کرده که او را در حال آماده شدن برای نقشش در فیلم “قلب دریا” نشان می‌دهد. او برای وزن کم کردن رژیم ۵۰۰ کالری در روز را در پیش گرفته است.

لیام نیسان اخیراً 10 کیلو وزن کم کرده تا برای نقشی در فیلم مارتین اسکورسیزی به نام "سکوت" آماده شود.

لیام نیسان اخیراً ۱۰ کیلو وزن کم کرده تا برای نقشی در فیلم مارتین اسکورسیزی به نام “سکوت” آماده شود.

در سمت چپ جِیک گیلنهال را در نقش لو بلوم در فیلم "شب‌نورد" می‌بینید و در سمت راست او را در فیلم تازه‌اش به نام "ساوث‌پاو" ملاحظه می‌کنید.

در سمت چپ جِیک گیلنهال را در نقش لو بلوم در فیلم “شب‌نورد” می‌بینید و در سمت راست او را در فیلم تازه‌اش به نام “ساوث‌پاو” ملاحظه می‌کنید.

متیو مکانهی روزانه تنها یک نوشابۀ رژیمی، سفیدۀ تخم مرغ و یک تکه گوشت مرغ می‌خورد تا خود را برای ایفای نقش یک مبتلای به ایدز به نام ران وودروف را در فیلم "کلوپ خریداران دالاس" آماده کند. او برای ایفای این نقش 10 کیلو وزن کم کرد.

متیو مکانهی روزانه تنها یک نوشابۀ رژیمی، سفیدۀ تخم مرغ و یک تکه گوشت مرغ می‌خورد تا خود را برای ایفای نقش یک مبتلای به ایدز به نام ران وودروف را در فیلم “کلوپ خریداران دالاس” آماده کند. او برای ایفای این نقش ۱۰ کیلو وزن کم کرد.

کریستین بِیل برای بازی در فیلم "ماشینیست" (2004)، 30 کیلو وزن کرد و وزن خود را به کمتر از 60 کیلو رساند. او از چهار ماه پیش شروع فیلمبرداری به خودش گرسنگی می‌داد، و طبق گزارشها هر روز فقط یک فنجان قهوه، یک سیب و یک کنسرو تن ماهی می‌خورد که جمعاً 275 کالری دارند.

کریستین بِیل برای بازی در فیلم “ماشینیست” (۲۰۰۴)، ۳۰ کیلو وزن کرد و وزن خود را به کمتر از ۶۰ کیلو رساند. او از چهار ماه پیش شروع فیلمبرداری به خودش گرسنگی می‌داد، و طبق گزارشها هر روز فقط یک فنجان قهوه، یک سیب و یک کنسرو تن ماهی می‌خورد که جمعاً ۲۷۵ کالری دارند.

متیو فاکس یک رژیم ورزشی شدید در پیش گرفت و 22 کیلو وزن کم کرد تا در سال 2012 در فیلم دلهره‌ای "آلکس کراس" نقش یک قاتل زنجیره‌ای را بازی کند.

متیو فاکس یک رژیم ورزشی شدید در پیش گرفت و ۲۲ کیلو وزن کم کرد تا در سال ۲۰۱۲ در فیلم دلهره‌ای “آلکس کراس” نقش یک قاتل زنجیره‌ای را بازی کند.

راسل کرو برای ایفای نقشی در فیلم "یک مشت دروغ" (2008)، 31 کیلو وزن اضافه کرد. وزن کم و زیاد کردن‌های این بازیگر برندۀ اسکار در طول سالیان گذشته سوژۀ رسانه‌ها بوده است.

راسل کرو برای ایفای نقشی در فیلم “یک مشت دروغ” (۲۰۰۸)، ۳۱ کیلو وزن اضافه کرد. وزن کم و زیاد کردن‌های این بازیگر برندۀ اسکار در طول سالیان گذشته سوژۀ رسانه‌ها بوده است.

هیلاری سوانک در سال 1999 برای بازی در فیلم "پسرها گریه نمی‌کنند"، که روایتگر داستان زندگی واقعی مردی تراجنسی و به قتل رسیده به نام براندن تینا بود، میزان چربی بدنش را به 7 درصد کاهش داد و یک ماه شبیه یک مرد زندگی کرد.

هیلاری سوانک در سال ۱۹۹۹ برای بازی در فیلم “پسرها گریه نمی‌کنند”، که روایتگر داستان زندگی واقعی مردی تراجنسی و به قتل رسیده به نام براندن تینا بود، میزان چربی بدنش را به ۷ درصد کاهش داد و یک ماه شبیه یک مرد زندگی کرد.

مت دیمن در عرض سه ماه 20 کیلو وزن کم کرد تا نقش یاریو را در فیلم "شجاعت زیر آتش" (1996) بازی کند. عکس کوچکتر او را در فیلم الیسیوم (2013) نشان می‌دهد.

مت دیمن در عرض سه ماه ۲۰ کیلو وزن کم کرد تا نقش یاریو را در فیلم “شجاعت زیر آتش” (۱۹۹۶) بازی کند. عکس کوچکتر او را در فیلم الیسیوم (۲۰۱۳) نشان می‌دهد.

جورج کلونی یک رژیم سرشار از پاستا را در پیش گرفت تا برای نقشش در فیلم "سیریانا" (2004)، 17 کیلو وزن اضافه کند.

جورج کلونی یک رژیم سرشار از پاستا را در پیش گرفت تا برای نقشش در فیلم “سیریانا” (۲۰۰۴)، ۱۷ کیلو وزن اضافه کند.

شارلیز ترون به خاطر به تصویر کشیدن قاتل زنجیره‌ای به نام آیلین ورنوس در فیلم هیولا (2003) مورد ستایش منتقدان قرار گرفت و برندۀ جوایز گلدن گلوب، اسکار، گیلد و موشن پیکچر دراما برای بهترین بازیگر زن شد.

شارلیز ترون به خاطر به تصویر کشیدن قاتل زنجیره‌ای به نام آیلین ورنوس در فیلم هیولا (۲۰۰۳) مورد ستایش منتقدان قرار گرفت و برندۀ جوایز گلدن گلوب، اسکار، گیلد و موشن پیکچر دراما برای بهترین بازیگر زن شد.

جَرِد لتو برای ایفای نقش مارک چپمن، هوادار جان لنون که نهایتاً او را به قتل رساند، مجبور شد تا 34 کیلو وزن اضافه کند. او این نقش را در فیلم "فصل 27" باز کرد. او به خاطر وزن اضافه کردن دچار نقرس شد و از آن زمان قسم خورده تا دیگر برای ایفای نقش در فیلم وزن اضافه نکند.

جَرِد لتو برای ایفای نقش مارک چپمن، هوادار جان لنون که نهایتاً او را به قتل رساند، مجبور شد تا ۳۴ کیلو وزن اضافه کند. او این نقش را در فیلم “فصل ۲۷” باز کرد. او به خاطر وزن اضافه کردن دچار نقرس شد و از آن زمان قسم خورده تا دیگر برای ایفای نقش در فیلم وزن اضافه نکند.

50 سنت، گفت‌آوازخوان مشهور، وزن خود را به شکل چشمگیری کاهش داد تا بتواند در فیلم "همه چیز فرومی‌پاشد" نقش یک بازیکن فوتبال آمریکایی مبتلا به سرطان را ایفا کند. او برای این نقش 27 کیلو وزن کم کرد و برای ایفای این نقش از یکی دوستانش که به خاطر ابتلا به سرطان از دنیا رفته، الهام گرفت.

۵۰ سنت، گفت‌آوازخوان مشهور، وزن خود را به شکل چشمگیری کاهش داد تا بتواند در فیلم “همه چیز فرومی‌پاشد” نقش یک بازیکن فوتبال آمریکایی مبتلا به سرطان را ایفا کند. او برای این نقش ۲۷ کیلو وزن کم کرد و برای ایفای این نقش از یکی دوستانش که به خاطر ابتلا به سرطان از دنیا رفته، الهام گرفت.

منبع: تلگراف

ترجمه: وبسایت فرادید

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.