× بستن تبلیغات

زنان بیوه ویرینداوان ( VRINDAVAN )؛ تصاویری هنری زیبا با نگاهی جالب

نماگویازنان بیوه ویرینداوان ( VRINDAVAN )؛ تصاویری هنری زیبا با نگاهی جالب. با تشکر از هنرمند و عکاس حرفه ای پاسکال مانائرتس (Pascal Mannaerts ) که با ارسال ایمیلی از نماگویا خواسته بود تا تصاویر و عکس های هنری خود را از طریق وب سایت نماگویا به نمایش مخاطبان نماگویا در آورد که نماگویا نیز با پاسخی مثبت از این پیشنهاد استقابل کرده است. در این داستان جالب از عکس های دیدنی این عکاس هنرمند، نگاهی خواهیم انداخت به زن های بیوه هندو که پس از مرگ شوهرانشان از سوی خانواده و بستگان خود ترد شده اند، به زیارت رفته اند و این زنان بیوه هندی برای زیارت به شهر زیارتی ویرینداوان در ایالت اوتار پرادش هند که ۱۰۰ کیلومتر با پایتخت این کشور فاصله دارد، می روند. در جمع این زنان زائر از هر سن و سالی قابل مشاهده است. این زنان می دانند که هرگز به خانه بر نخواهند گشت و در همین جا روزگار را سپری خواهند کرد.

توضیحات اصلی این عکاس از این داستان تصویری زیبا:

Abandoned by their relatives after the death of their husband, they are thousands to have come to Vrindavan, a pilgrimage town in Uttar Pradesh, a hundred kilometers from the Indian capital.

They are Hindu, of all age and castes, coming mostly from West Bengal or Orissa. They try to continue their lives in one of the ashrams for widows that are in the city. Dressed in white, they live in a community worshipping Lord Krishna. They know they will never return home and that they will end their days here.

veuves-(0)

veuves-(1)

veuves-(2) (1)

veuves-(2)

veuves-(3)

veuves-(4)

veuves-(5)

veuves-(6)

veuves-(7)

veuves-(8)

veuves-(9)

veuves-(10)

veuves-(11)

veuves-(12)

veuves-(13)

veuves-(14)

veuves-(15)

veuves-(16)

veuves-(17)

veuves-(18)

veuves-(19)

veuves-(20)

veuves-(21)

veuves-(22)

veuves-(23)

برای مشاهده تصویر در اندازه واقعی روی عکس کلیک کنید

منبع: نماگویا به نقل از www.parcheminsdailleurs.com

(استفاده از این مطلب فقط با ذکر نام منبع “نماگویا” و لینک به این مطلب مجاز می باشد)

اطلاعات بیشتر در: Pascal Mannaerts

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.