ساعت ۵:۴۵ صبح بهترین زمان برای رابطه جنسی است!؟ (+۱۶)

ساعت ۵:۴۵ صبح بهترین زمان برای رابطه جنسی است!؟ شاید تعجب کنید وقت طلا است و وقت شناسی هم بسیار مهم است؛ وقتی هم که ساعت بدن مطرح باشد، این نکته مهم تر می‌شود. تحقیقات دانشمندان نیز ثابت می‌کند احساسات، نیازها و توانایی‌های ما در ساعات مختلف شبانه روز تفاوت می‌کنند و در نتیجه، محققان از بهترین ساعت برای رابطه جنسی تا ساعتی که احتمال مرگ انسان در آن بیش تر است، خبر داده‌اند.

بهترین زمان برای رابطه جنسی

ساعت ۵ و ۴۸ دقیقه صبح، زمانی است که هم بدن مرد و هم بدن زن در اوج آمادگی برای رابطه جنسی است و احتمال اورگاسم هر دو در بالاترین حد قرار دارد. به گزارش سایت «دیلی میل»،،دانشمندان هم چنین می گویند، اگر قرار باشد کسی دچار حمله قلبی شود،‌ احتمال آن در ساعت ۶ و ۵۳ دقیقه صبح بیش از همه است.

مردم در خیلی جاها عادت دارند به طور میانگین ساعت ۷:۳۵ دقیقه بیدار شوند،‌ آن وقت ساعت ۸ زمانی است که بیش از هر موقع دیگری سرحال هستند. ساعت ۱۰:۰۶ صبح زمانی است که خانم‌ها بیش‌ترین جلوه را دارند و زیباتر به نظر می‌رسند و ساعت بدن می‌گوید، ۱۱ صبح بیش‌ترین احتمال مردن وجود دارد.

بهترین وقت برای یک چرت کوتاه در ۱۲:۳۷ دقیقه، رفتن به دندانپزشکی در ۲ بعدازظهر، گردگیری ۳:۱۳ عصر، ورزش ۵:۴۴ و خلاقیت در ۱۰:۵۱ شب است.


سلامانه

مطالب مرتبط
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.