تصاویری از قرار عاشقانه انریکه و آنا کورنیکوا


تصاویری از و . ایگلسیا و که از سال ۲۰۰۱ تا به حال یکدیگر را می شناسند، اکنون پس از ۱۴ سال در رستوران «پالم» در بورلی هیلز با هم قرار ملاقاتی عاشقانه گذاشته اند.

برترین ها: ایگلسیا و که از سال ۲۰۰۱ تا به حال یکدیگر را می شناسند، اکنون پس از ۱۴ سال در رستوران «پالم» در بورلی هیلز با هم قرار ملاقاتی عاشقانه گذاشته اند. در این دیدار ، تنیسور نیمه بازنشسته روسی ۳۴ ساله، بلوزی مشکی به همراه ساق و چکمه ای پاشنه بلند و ، خواننده مشهور ۴۰ ساله، نیز یک شلوار جین و سویشرتی زیپ دار به تن کرده است.

آنها سالها است که با هم رابطه دارند اما به نظر می رسد که تازگی ها عشق آنها فوران کرده طوری که دست در دست هم در خیابان ها دیده می شوند.

سال ۲۰۱۲ ایگلسیا در مصاحبه ای گفت: «به نظر من ازدواج تاثیر چندانی بر رابطه نمی گذارد. شاید چون بچه طلاق هستم طرز فکرم این گونه است، اما به نظر من نمی توان فردی را تنها به خاطر یک تکه کاغذ دوست داشت.»

پدر ، خولیو پس از ۸ سال زندگی مشترک در سال ۱۹۷۹ از مادرش ایزابل پریسلر جدا شد.  که در سال ۲۰۰۷ از بازی تنیس کنار کشید نیز در مورد رابطه عاطفی خود می گوید: «برای من هیچ چیزی مهم نیست جز این که و شادی دارم.»

608124_101

608125_325

(Visited 64 times, 1 visits today)

مطالب مرتبط:
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.