تصاویری از قرار عاشقانه انریکه و آنا کورنیکوا

تصاویری از قرار عاشقانه انریکه و آنا کورنیکوا. انریکه ایگلسیا و آنا کورنیکوا که از سال ۲۰۰۱ تا به حال یکدیگر را می شناسند، اکنون پس از ۱۴ سال در رستوران «پالم» در بورلی هیلز با هم قرار ملاقاتی عاشقانه گذاشته اند.

برترین ها: انریکه ایگلسیا و آنا کورنیکوا که از سال ۲۰۰۱ تا به حال یکدیگر را می شناسند، اکنون پس از ۱۴ سال در رستوران «پالم» در بورلی هیلز با هم قرار ملاقاتی عاشقانه گذاشته اند. در این دیدار آنا کورنیکوا، تنیسور نیمه بازنشسته روسی ۳۴ ساله، بلوزی مشکی به همراه ساق و چکمه ای پاشنه بلند و انریکه، خواننده مشهور ۴۰ ساله، نیز یک شلوار جین و سویشرتی زیپ دار به تن کرده است.

آنها سالها است که با هم رابطه دارند اما به نظر می رسد که تازگی ها عشق آنها فوران کرده طوری که دست در دست هم در خیابان ها دیده می شوند.


سال ۲۰۱۲ انریکه ایگلسیا در مصاحبه ای گفت: «به نظر من ازدواج تاثیر چندانی بر رابطه نمی گذارد. شاید چون بچه طلاق هستم طرز فکرم این گونه است، اما به نظر من نمی توان فردی را تنها به خاطر یک تکه کاغذ دوست داشت.»

پدر انریکه، خولیو ایگلسیاس پس از ۸ سال زندگی مشترک در سال ۱۹۷۹ از مادرش ایزابل پریسلر جدا شد. آنا کورنیکوا که در سال ۲۰۰۷ از بازی تنیس کنار کشید نیز در مورد رابطه عاطفی خود می گوید: «برای من هیچ چیزی مهم نیست جز این که رابطه عاطفی خوب و شادی دارم.»

608124_101

608125_325

مطالب مرتبط
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.