ماجرای واقعی خواستگار جورج کلونی از امل کلونی: ۲۸ دقیقه زانو زدن! (تصاویر)

ماجرای واقعی خواستگار جورج کلونی از امل کلونی: ۲۸ دقیقه زانو زدن! … بهش گفتم، ببین من ۵۳ سالم هست و الان بیست و هشت دقیقه است که زانو زده ام، اگر بهم جواب مثبت ندهی، شاید کمرم بگیرد و نتوانم دوباره بلند شوم!…

cca7eec6776b4bcd37b867fc3feb671b_XL

به داستان های پریان بیشتر شباهت دارد، تا یک خواستگاری در سال ۲۰۱۴، اما واقعیت دارد. آقای جورج کلونی برای خواستگاری از امل علم الدین روی زمین زانو زده است، آن هم نه برای چند دقیقه، نزدیک نیم ساعت!

به گزارش سرویس تلویزیون جهان کافه سینما، روز گذشته مصاحبه ای از جورج کلونی در شبکه سی بی اس امریکا پخش شد که در آن چارلی رز، مجری مشهور امریکایی از کلونی درباره ازدواج و خواستگاری اش سوال کرد.

جورج کلونی هم گفت که هیچ وقت خوشبخت تر از این نبوده است. کلونی در این مصاحبه برای اولین بار راجع به جزییات خواستگاری اش از امل علم الدین، وکیل ۳۷ ساله حقوق بشر صحبت کرد و گفت: راستش خواستگاری ام خیلی غیر منتظره بود و ما پیش از درخواست من راجع به ازدواج باهم صحبت نکرده بودیم. کمی از آهنگ های عاشقانه عمه فقیدم، رزمری کلونی استفاده کردم. در خانه ام نشسته بودیم و داشتم آهنگ های عاشقانه ای که عمه ام خوانده بود را گوش می دادیم که یکهو روی زمین زانو زدم و از امل درخواست ازدواج کردم.

امل خیلی هیجان زده و شگفت زده شده بود و فقط می گفت: آه خدای من…یا واقعا انتظارش را نداشتم. من هم بهش گفتم، ببین من ۵۳ سالم هست و الان بیست و هشت دقیقه است که زانو زده ام، اگر بهم جواب مثبت ندهی، شاید کمرم بگیرد و نتوانم دوباره بلند شوم!

در ادامه تصاویری از این مصاحبه جالب را برای شما به نمایش می گذاریم:

Screen_Shot_2015-05-20_at_12.39.24_AM

Screen_Shot_2015-05-20_at_12.39.18_AM

مطالب مرتبط