این “نیما” در خندوانه کیست؟

این “نیما” در خندوانه کیست؟ نیما شعبان‌نژاد بازیگر تئاتر بعد از حضور در “خندوانه” و ایفای نقش‌های “نیما”، “کجوک” و “بایرام” به ناگاه در کانون توجه قرار گرفت. به گزارش سینماژورنال این چهره تازه‌وارد به تلویزیون چنان مدارج شهرت را طی کرد که صفحه شخصی‌اش در یکی از شبکه‌های اجتماعی در مدت سه ماه حدودا ۳۰ هزار دنبال‌کننده پیدا کرد. با این حال این شهرت سبب‌ساز آن نشد که شعبان‌نژاد به هر پیشنهاد درجه دومی تن دهد.

3a9b59341a5bdc516639da00f5a614ca_XL

می‌گویند n میلیون می‌دهیم که بیایی و در فلان همایش شرکت کنی

شعبان‌نژاد در گفتگویی با “هفت صبح” درباره رد کردن پیشنهادات میلیونی خود بیان می‌دارد: می‌دانید من چقدر پیشنهادات با پول‌های زیاد دارم؟ مثلا می‌گویند n میلیون تومان می‌دهیم که دو ساعت بیایی اینجا و در فلان همایش شرکت کنی.

وی ادامه می‌دهد: این پول‌ها خیلی از دردها را می‌تواند درمان کند اما اصلا برای من نیست. اینها یک مقدار آزادهنده هم هست چون مدام باید در مقابل این درخواست‌ها مقاومت کنی و مدام نه بگویی تا بفهمند این‌کاره نیستی.

این بازیگر طنز درباره دیدگاهش پیرامون جایگاه هنری‌اش اظهار می‌دارد: هر بازیگر یا کارگردان کمدی خودش باید جای خودش را تعیین کند و من هیچ‌وقت حاضر نیستم به سمت لودگی بروم.

نیما شعبان‌نژاد خاطرنشان می‌سازد: برخی کمدین‌ها حاضرند در ازای چند میلیون هر کاری را قبول کنند و آخر سر به جایی می‌رسند که لایقش نبوده‌اند.

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.