حضور رونی کولمن قهرمان پرورش اندام جهان در شبکه خبر (عکس)

حضور رونی کولمن قهرمان پرورش اندام جهان در شبکه خبر. بعضی از برنامه‌های او در تهران برگزار نشد و کلمن برای ادای احترام به گلزار شهدا رفت. حالا او را با پیراهن آستین کوتاهش روی آنتن زنده شبکه خبر می‌بینید، در تصویر و گزارشی که کافه سینما لحظاتی پس از پایان این برنامه از حضور کلمن و منتقدان‌اش منتشر می‌کند.

32355656_Copy1

به گزارش کافه سینما، در حالی که حضور رونی کلمن در ایران از سوی تعدادی از رسانه ها منفی و بی مورد بازتاب داده شده بود و حتی در قسمتهایی از اخبار شبانگاهی از رفتن او به مزار شهدا گزارشی طنزآمیز پخش کردند ، حضور وی در برنامه ورزشی شبکه خبر آن هم بطور زنده کمی دور از انتظار بود.

به گزارش کافه سینما در این برنامه داود عابدی مجری برنامه، ابتدا با خوش آمدگویی به رونی کلمن نظر او را درباره سفر به ایران پرسید که این قهرمان اسبق زیبای اندام جهان در پاسخ به این سوال گفت: این ورزش در ایران طرفداران زیادی دارد و امروز هم برخوردهای بسیاری خوبی با من شد خیلی خوشحالم که اینجا حضور دارم.

در ادامه عابدی درباره اطلاعات کلمن در مورد ورزش بدنسازی در ایران پرسید که کلمن با جوابی کوتاه به این سوال گفت: خب پروش اندام در تمام سطح دنیا خیلی مطرح است. در ادامه عابدی از قهرمان آمریکایی پرسید که چندی پیش در همه جا او را مافیای این مورد معرفی میکردند. عابدی درباره استفاده ورزشکاران این رشته از داروهای ممنوعه و مکمل ها پرسید که کلمن در جواب به این سوال بدون کوچکترین مکثی گفت مهمترین نکته دانش است اگر کنار شما افراد مثبت حضور داشته باشند و به شما راهنمایی درست بدهند شما به درستی میتوانید این کار را انجام دهید و اگر شما ندانید که چه کاری را انجام می دهید به مسیر اشتباهی خواهید رفت.

به گزارش کافه سینما نکته جالب سوالات عابدی از کلمن یک سوال مذهبی بود که مجری برنامه از او پرسید و درباره فیلمی که از او در هنگام تمرین و خواندن دعا دیده بود سوال کرد و کلمن در اینباره گفت ما یک خانواده مذهبی بودیم و اطلاعات زیادی در کتاب مقدس بدست آوردم و درس آنرا خوانده‌ام.

کلمن درادامه سخنانش در باره این سوال باز هم به این نکته اشاره می کند که ما خیلی مذهبی بودیم و اعتقاد زیادی به خدا داشتیم.

لازم به ذکر است که در دقایق پایانی این برنامه باز هم داوود عابدی درباره استفاده مواد نیروزا در بین ورزشکاران این رشته از رونی کلمن سوالی پرسید که او در پاسخ به این سوال گفت چون من خودم در اداره پلیس بودم همیشه با مصرف این مواد مبارزه می‌کردم.

پس از پایان گفتگو با رونی کلمن دو مهمان دیگر به برنامه وارد شدند که از قهرمانان قدیم و جدید رشته زیبای اندام در ایران بودند: بیت الله عباسپور و یزدان راد از اولین قهرمانان این رشته بعد از انقلاب در ایران بودند که از منتقدان حضور کلمن به این شیوه در ایران بودند.

به گزارش کافه سینما، در قسمت دوم برنامه یزدان راد که بیشتر صحبت می‌کرد از رهبری این برنامه که توسط بازیگران سینما انجام شده بود ابراز ناراحتی کرد. ایشان بدون ذکر نام این بازیگر از اخباری که مبنی بر سود میلیونی این بازیگر زن از حضور رونی کلمن در ایران مطرح شده بود خبر داد و از گروه بین المللی پرشیا نام برد که بانی اصلی این برنامه بوده است در ادامه قهرمان اسبق بدنسازی در ایران از ریاست فدراسیون بدنسازی به شدت انتقاد کرد.

در ادامه بیت الله عباسپور درباره اظهارات یزادان راد و انعکاس این اخبار در رسانه گفت: در این مورد که چه اشخاصی می‌خواهند از حضور کلمن در ایران سود ببرند فکر نمی‌کنم این بخش به رسانه ها مربوط باشد چون یک شرکت خصوصی اینکار را انجام داده است و تمام سود مسلما” به جیب این شرکت خواهد رفت. حالا در این امر از چه اشخاصی برای تبلیغات بهتر این حضور استفاده می کنند باز هم به خوشان مربوط است.

در ادامه یزدان راد از پکیج قیمتی حضور کلمن در ایران سخن گفت و قیمت های آنرا بازگو کرد:

پکیج vip: یک میایون و ۸۰۰ هزار تومان: حضور در صندلی اول، گرفتن عکس یادگاری، تی‌شرت با امضا و اهدای گواهینامه با مهر ریاست فدراسیون.

پکیج دوم: هشتصد هزار تومان: حضور در صندلیهای ردیف دوم و سوم، گرفتن عکس یادگاری، تیشرت با امضا و اهدای گواهینامه با مهر ریاست فدراسیون.

پکیج سوم: ششصد و پنجاه هزار تومان: ردیف صندلیهای وسط و گرفتن عکس یادگاری، تیشرت با امضا و اهدای گواهینامه با مهر ریاست فدراسیون.

پکیج چهارم: پانصد و پنجاه هزار تومان: ردیف انتهایی صندلی‌ها، تیشرت با امضا و اهدای گواهینامه با مهر ریاست فدراسیون و امضای کلمن.

یزدان راد داستان حضور کلمن را از اینگونه بیان می کند که سرمربی تیم ملی با همکاری مدیر عامل شرکت بین المللی پرشیا نامه ای را به آقای پور علی فر رئیس فدراسیون می‌دهند و ایشان هم بلافاصله این برنامه را قبول می کنند و هماهنگیهای حضور کلمن در ایران را انجام می دهند.

در این میان فدراسیون مبلغی بین ۱۰۰ تا ۱۲۰میلیون تومان در سه فقره چک در مدت سه ماه به آقای پورعلی فر و یا دوستان ایشان پول داده می‌شود.

یزدان راد به این موضوع اشاره می کند که مبلغ در ماه بهمن پرداخت شده است و از همان زمان در شبکه های اجتماعی تبلیغات زیادی انجام شد.

قهرمان اسبق ایران در ادامه گفت که مربی تیم ملی زیبای اندام ایران برای آمدن کلمن به ایران با درباره مبلغ ۱۰۰۰۰ دلار صحبت کرده بود. و بیست میلیون هم برای خرج داخلی یعنی در کل ۵۵ میلیون تومان هزینه حضور این ابر قهرمان در ایران شده است. در صورتی که فدراسیون و گروه پرشیا به دروغ به مردم گفته اند ۱۵۰ هزار دلار باید به کلمن پرداخت کنیم. به گزارش کافه سینما در ادامه بیت الله عباس پور درباره مبلغ قرارداد با کلمن گفت : از ابتدا قرار بود مبلغ ۱۰۰۰۰ دلار به کلمن پرداخت شود من از مبلغ بالاتر بی اطلاعی ندارم. در همین رابطه مجری برنامه در مورد مبلغ ۱۵۰ هزار دلار از یزدان راد درباره منبع این خبر پرسید که ایشان در جواب از بازگو شدن آن در مصاحبه مطبوعاتی فدراسیون در تاریخ هفدهم فروردین خبر داد.

محمد بیگی

کافه سینما

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.