رونی کولمن قهرمان بدنسازی در ایران بر سر مزار شهداء (تصاویر)


قهرمان بدنسازی در بر سر . دوره آموزشی بدنسازی رونی کلمن ویژه بانوان امروز (پنج شنبه) برگزار نشد. به گزارش ایرنا رونی کلمن قهرمان هشت دوره مسابقات مستر المپیا (بالاترین سطح مسابقات حرفه ای بدنسازی) و قهرمان حرفه ای جهان شب گذشته به منظور برگزاری یک دوره آموزشی دوروزه به آمده است.

وی قرار بود که صبح امروز در دانشکده تربیت بدنی دانشگاه دوره های آموزشی ویژه بانوان را برگزار کند که این کلاس ها تشکیل نشد.

سروش واعظی مسئول روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و در این مورد گفت که کلاس های ویژه بانوان صبح فردا ( جمعه ) نیز برگزار نخواهد شد و محل برپایی کلاس ویژه آقایان که قرار است امروز و فردا در نوبت بعدازظهر برگزار شود، تغییر کرده است .

پیش از این قرار بود کلاس های ویژه آقایان در دانشکده تربیت بدنی دانشگاه برگزار شود که محل برپایی این کلاس ها به هتل ورزش در خیابان حجاب منتقل شد .

رونی کلمن صبح امروز به منظور ادای احترام به مزار شهدای گمنام در بهشت زهرا (س) رفت. وی پس از حضور در مزار شهدای گمنام گفت که برای من موجب افتخار است که بر سر مزار شهید بیست و یک ساله آمده ام.

قهرمان بدنسازی و دنیا پس از بازدید از قطعه شهدای بهشت زهرای (س) گفت: خوشحالم که امروز به این مکان مقدس آمده ام و حضور در مزار شهدا باعث افتخار من بود.

IMG09464946

IMG10280703


رونی کلمن در گفتگوی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: خیلی خوشحالم که امروز به این مکان مقدس آمده ام و با قهرمانان آشنا شدم، شهدا قهرمانان هستند و باعث افتخارم بود که امروز در این مکان حضور پیدا کردم.

خبر برپایی دوره آموزشی بدنسازی رونی کلمن در و حضور وی با واکنش های مختلفی بین کارشناسان این رشته ورزشی روبرو شد.

ecdb2f7ed517d0217b68b0046481158a_XL

(Visited 33 times, 1 visits today)

مطالب مرتبط:
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.