× بستن تبلیغات

فیلم: اشتباه عجیب داعش در فیلم سر بریدن گروگان های مصری

فیلم: اشتباه عجیب داعش در فیلم سر بریدن گروگان های مصری. گروه تروریستی داعش با وجود به‌کارگیری پیشرفته‌ترین فناوری‌های تصویربرداری و مونتاژ سینمایی، در مونتاژ فیلم سربریدن ۲۱ مسیحی مصری اشتباهی فاحش مرتکب شد، هرچند عده‌ای این قبیل “اشتباهات” را عمدی می‌دانند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،به نظرمی رسد کم‌دقتی داعشی‌ها هنگام تدوین نسخه نهایی فیلم کشتاروحشیانه مسیحیان مصری، موجب شده که صدای “کارگردان” این فیلم در دقیقه ۳:۲۸ و زمانی که فرمان آغاز اعدام قربانیان را به زبان انگلیسی صادر می کند، به وضوح شنیده شود.

کارشناسان با توجه به این فیلم اعلام کرده اند که انگلیسی صحبت کردن کارگردان با جلادان داعش، نشان می دهد که آنان اهل لیبی نیستند. درشتی اندام جلادان داعش و عدم آشنایی آنها با زبان عربی هم دلیل دیگری است که نشان می دهد آنان مزدوران خارجی (غیر لیبیایی) هستند.

اما عده ای نیز براین باورند که داعشی‌ها این قبیل “اشتباهات” را عمدا درفیلم‌ها وتبلیغات خود مرتکب می شوند تا پیام‌هایی را به طورغیرمستقیم به مخاطبان پرشماراین فیلم ها درسراسرجهان برسانند. فیلم سربریدن ۲۱ گروگان مسیحی مصری که اخیرا ازسوی داعش منتشر شد، با چند دوربین و با استفاده از روش‌های مدرن مونتاژ، تدوین وتصویربرداری تهیه شده بود.

برای مشاهده فیلم روی دکمه پخش کلیک کنید

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.