× بستن تبلیغات

عکس سلفی محسن کیایی با مهتاب کرامتی در عصر یخبندان

نماگویاعکس سلفی محسن کیایی با مهتاب کرامتی. صفحه اینستاگرام مهتاب کرامتی: سلفی با محسن کیایی…عصر یخبندان. به گزارش خبرنگار آخرین نیوز، محسن کیایی بازیگر جوان ۳۳ ساله ایرانی و فارغ التحصیل رشته بازیگری از دانشگاه آزاد است . وی کار در سینما را با “بعد از شهر سگی سگی” و در تلویزیون با سریال “راه دررو” آغاز کرد . او همچنین در فیلم “ضد گلوله” و سریال “مهمانان ویژه” به ایفای نقش پرداخته و نویسندگی سریال “مهمانات ویژه” راه هم بر عهده داشته است .

10518123_606589269469349_195016116_n

اکنون که این بازیگر جوان با مهتاب کرامتی، در حاشیه ساخت فیلم “عصر یخبندان” همبازی شده، از این فرصت استفاده کرده و با کرامتس عکس سلفی گرفته است. گفتنی است «عصر یخبندان» مضمونی اجتماعی دارد که دومین همکاری مصطفی کیایی با منصور لشکری قوچانی تهیه‌کننده اثر بعد از فیلم موفق «خط ویژه» است.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: در «عصر یخبندان» خارپشت ها تصمیم گرفتند رنج خارهای یکدیگر را تحمل کنند اما کنار هم باشند و به هم گرما بدهند، خارپشت ها تنها جاندارانی بودند که در «عصر یخبندان» زنده ماندند.«عصر یخبندان» چهارمین فیلم مصطفی کیایی بعد از فیلم های «بعد از ظهر سگی سگی»، «ضدگلوله» و «خط ویژه» محسوب می‌شود. بهرام رادان، مهتاب کرامتی، آنا نعمتی، سحر دولتشاهی، محسن کیایی، مینا ساداتی، بابک بهشاد، علی میلانی، پوریا رحیمی سام، صدف طاهریان، علی کوچکی، فرهاد اصلانی و ژاله صامتی بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش می پردازند.

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.